Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 7138
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Zdrojowym na Dzień Teatru – „Brzydkie Kaczątko”

Wtorek, 18 marca 2014, 8:06
Aktualizacja: 8:09
Autor: Org
Jelenia Góra: W Zdrojowym na Dzień Teatru – „Brzydkie Kaczątko”
Fot. Archiwum Teatru
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze–Cieplicach zaprasza dzieci w niedzielę (23.03.) o godz. 15.00 na zajęcia plastyczne, a o godz. 16.00 na spektakl H. Ch. Andersena „Brzydkie Kaczątko. Po przedstawieniu będzie spotkanie z aktorami i zwiedzanie teatru.

Któż z nas nie zna opowieści o brzydkim, odtrąconym i niechcianym kaczątku, które po wielu przykrych przygodach zmienia się w królewskiego łabędzia. Jedna z najpopularniejszych baśni Hansa Christiana Andersena uczy nas dostrzegać prawdziwe, ukryte wartości: piękno, prawdę. Mówi także o tym, że nie wolno nie doceniać samego siebie.

H.Ch Andersen „Brzydkie Kaczątko":
Opracowanie Kazimiera Jeżewska, reżyseria Czesław Sieńko, scenografia Iza Toroniewicz, muzyka Mirosław Gordon, choreografia Małgorzata Fijałkowska-Studniak.
Obsada: Dorota Fluder, Lidia Lisowicz, Katarzyna Morawska, Dorota Korczycka-Bąblińska, Sylwester Kuper, Radosław Biniek, Jacek Maksimowicz, Sławomir Mozolewski, Rafał Ksiądzyna.

Bilety: 15 zł i 32 zł (rodzinny dla 3 osób).

Dla Czytelników Jelonki.com mamy na spektakl dwie podwójne wejściówki – do odbioru w kasie teatru na hasło: Jelonka.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group