Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 3856
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W tym Sęk na weekend w Kromnowie

Wiadomości: Region
Wtorek, 14 maja 2013, 10:26
Aktualizacja: 10:28
Autor: Org
Fot. Organizator
„Pogadaj z kimś”, „Złota rybka”, „A niech to kule biją” – to tylko niektóre z piosenek zespołu W tym Sęk, którego koncertu będzie można posłuchać 18 maja o godz. 18.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. Wstęp jest wolny.

W skład zespołu wchodzą Ania Kosa, Marcin Sweklej, Tomasz Pierzchniak i Radek „Głowa” Przybylski.

Ania Kosa – założycielka zespołu, wokalistka, autorka tekstów, autorka muzyki. Uczestniczyła w wielu warsztatach muzycznych, jest laureatką różnych przeglądów muzycznych i konkursów. Jest również wokalistką grupy „Samozwańcza Akademia Dźwięku” i A.M.A.Trio. Współpracuje z Eweliną Marciniak, Wojtkiem Jarocińskim, zespołem: “Wolna Grupa Bukowina”.

Marcin Sweklej – założyciel zespołu, gitarzysta, wokalista, akordeonista, autor tekstów i muzyki. Laureat wielu konkursów m.in., wraz z Eweliną Marciniak zdobywca na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Również współpracuje z Eweliną Marciniak i Wojtkiem Jarocińskim. Jest muzykiem w A.M.A. Trio.

Tomek Pierzchniak – kontrabasista, basista, muzyk instrumentalista i kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i we Wrocławiu na Wydziale Jazzu. Współpracuje z Teatrem Ruchu Ocelot (gdzie jest kompozytorem i wykonawcą) oraz Teatrem Polskim we Wrocławiu, Filharmonią Dolnośląską w Jeleniej Górze, Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. Jest również basistą grupy „Kumple”.

Radek „Głowa” Przybylski - absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyk grupy “Kumple”. Występuje jako perkusista Big Bandu Filharmonii Dolnośląskiej. Wcześniej związany był m.in. z grupą “Sweet Nadine” i Teatrem Ruchu „Ocelot”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~huha 14-05-2013 12:16
super :)
~ 14-05-2013 23:23
czy oprócz tego badziewia można posłuchać czegoś innego? co wchodzę na jelonkę to w tym sęk.
~bo w tym sęk 15-05-2013 0:57
bo w tym sęk, że Sęki są the best :)))) i chcemy ich jeszcze WIĘCEJ!!!!!!! i bardzo dobrze, że jest zespół z jelonki, którym możemy się pochwalić, a narzekacze niech sobie dalej narzekają i żyją w swoim żałosnym świecie!
~dop 15-05-2013 12:09
to wejdź na jazz forum! ale Ty nie wiesz co to jest..., sorry!!!
~brawo 15-05-2013 14:58
Ania Kosa to bardzo miła i utalentowana artystka. A jedynie głupole oczadzeni TV i internetą nie widza wartości lokalnych wykonawców. pozdrowienia z dawnych czasów Pani Aniu!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group