Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12294
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W tym Sęk na weekend w Kromnowie

Wtorek, 14 maja 2013, 10:26
Aktualizacja: 10:28
Autor: Org
Region: W tym Sęk na weekend w Kromnowie
Fot. Organizator
„Pogadaj z kimś”, „Złota rybka”, „A niech to kule biją” – to tylko niektóre z piosenek zespołu W tym Sęk, którego koncertu będzie można posłuchać 18 maja o godz. 18.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie. Wstęp jest wolny.

W skład zespołu wchodzą Ania Kosa, Marcin Sweklej, Tomasz Pierzchniak i Radek „Głowa” Przybylski.

Ania Kosa – założycielka zespołu, wokalistka, autorka tekstów, autorka muzyki. Uczestniczyła w wielu warsztatach muzycznych, jest laureatką różnych przeglądów muzycznych i konkursów. Jest również wokalistką grupy „Samozwańcza Akademia Dźwięku” i A.M.A.Trio. Współpracuje z Eweliną Marciniak, Wojtkiem Jarocińskim, zespołem: “Wolna Grupa Bukowina”.

Marcin Sweklej – założyciel zespołu, gitarzysta, wokalista, akordeonista, autor tekstów i muzyki. Laureat wielu konkursów m.in., wraz z Eweliną Marciniak zdobywca na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Również współpracuje z Eweliną Marciniak i Wojtkiem Jarocińskim. Jest muzykiem w A.M.A. Trio.

Tomek Pierzchniak – kontrabasista, basista, muzyk instrumentalista i kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach i we Wrocławiu na Wydziale Jazzu. Współpracuje z Teatrem Ruchu Ocelot (gdzie jest kompozytorem i wykonawcą) oraz Teatrem Polskim we Wrocławiu, Filharmonią Dolnośląską w Jeleniej Górze, Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. Jest również basistą grupy „Kumple”.

Radek „Głowa” Przybylski - absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Muzyk grupy “Kumple”. Występuje jako perkusista Big Bandu Filharmonii Dolnośląskiej. Wcześniej związany był m.in. z grupą “Sweet Nadine” i Teatrem Ruchu „Ocelot”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
991
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group