Wtorek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 6863
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W starym kinie, czyli Dubler i Traper w „Muflonie”

Środa, 31 maja 2017, 14:40
Aktualizacja: 14:44
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: W starym kinie, czyli Dubler i Traper w „Muflonie”
Fot. Użyczone/MDK "Muflon"
W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon” Krzysztof Rogacewicz 26 maja wcielił się w znane gwiazdy kina: Marlenę Dietrich, Polę Negri, Marylin Monroe, Humphreya Bogarta, Rudolfa Valentino, Charliego Chaplina, Freda Asteira…

Na twarzach widzów wzruszenie i uśmiech wzbudzały piosenki m.in. „Lily Marlene”, „Baby, ach, te baby”, „Heaven, I’m in heaven”, „Mackie Majcher”, „A time goes by”.

Był to wzruszający wieczór, wypełniony dobrym humorem, w zaskakujący sposób mieszały się ze sobą zwierzenia Dublera z językami obcymi, w których śpiewał, aluzja goniła aluzję, żart gonił żart. A muzyka, wykonywana przez przezabawnego i czujnego Tapera (Paweł Sikora), wywoływała gorące emocje.
Po spektaklu widzowie wzięli czynny i radosny udział w sesji fotograficznej – z ostatnim wcieleniem Krzysztofa Rogacewicza – ze wspaniałą Marylin Monroe.

Miejski Dom Kultury „Muflon” na ten wieczór przeniósł się w odległe czasy, gdy mieściło się w nim kino, a wspomnienia dawnych piosenek, aktorów, filmów na nowo wzbudziły nostalgię nie tylko za złotą erą Hollywood, ale również za klasyką polskiego kina.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group