Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 8616
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W starym kinie, czyli Dubler i Traper w „Muflonie”

Środa, 31 maja 2017, 14:40
Aktualizacja: 14:44
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: W starym kinie, czyli Dubler i Traper w „Muflonie”
Fot. Użyczone/MDK "Muflon"
W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „Muflon” Krzysztof Rogacewicz 26 maja wcielił się w znane gwiazdy kina: Marlenę Dietrich, Polę Negri, Marylin Monroe, Humphreya Bogarta, Rudolfa Valentino, Charliego Chaplina, Freda Asteira…

Na twarzach widzów wzruszenie i uśmiech wzbudzały piosenki m.in. „Lily Marlene”, „Baby, ach, te baby”, „Heaven, I’m in heaven”, „Mackie Majcher”, „A time goes by”.

Był to wzruszający wieczór, wypełniony dobrym humorem, w zaskakujący sposób mieszały się ze sobą zwierzenia Dublera z językami obcymi, w których śpiewał, aluzja goniła aluzję, żart gonił żart. A muzyka, wykonywana przez przezabawnego i czujnego Tapera (Paweł Sikora), wywoływała gorące emocje.
Po spektaklu widzowie wzięli czynny i radosny udział w sesji fotograficznej – z ostatnim wcieleniem Krzysztofa Rogacewicza – ze wspaniałą Marylin Monroe.

Miejski Dom Kultury „Muflon” na ten wieczór przeniósł się w odległe czasy, gdy mieściło się w nim kino, a wspomnienia dawnych piosenek, aktorów, filmów na nowo wzbudziły nostalgię nie tylko za złotą erą Hollywood, ale również za klasyką polskiego kina.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group