Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 9569
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W starostwie o ekologii

Sobota, 22 lutego 2020, 6:04
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 lutego 2020, 6:18
Autor: WAC
Jelenia Góra: W starostwie o ekologii
Fot. Starostwo Powiatowe
W sali Transgranicznego Centrum Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze wczoraj (21.02) odbyło się I Powiatowe Seminarium Ekologiczne.

Gospodarzami seminarium byli: wicestarosta jeleniogórski Jarosław Kotliński oraz członek zarządu powiatu Artur Smolarek. Wśród zaproszonych byli m.in: Anna Korneć-Bartkiewicz - pełnomocnik zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, Natalia Łaba - przedstawicielka Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Jeleniej Górze, Grażyna Materak - dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego, włodarze gmin i miast z powiatu jeleniogórskiego, pracownicy samorządowi oraz przedstawiciele Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Spotkanie poświęcone było realizacji na obszarze powiatu jeleniogórskiego przedsięwzięć dotyczących ochrony powietrza atmosferycznego oraz usuwania azbestu. Program podzielony został na bloki tematyczne. Podczas seminarium odbyła się prezentacja multimedialna o możliwości wykorzystania nowej technologii do monitorowania i kontroli niskiej emisji. Rozmawiano też o realizacji i efektach programów ochrony atmosfery i ograniczenia niskiej emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację źródeł ciepła na obszarze Aglomeracji Jeleniogórskiej.

Twoja reakcja na artykuł?

5
42%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group