Piątek, 19 sierpnia
Imieniny: Bolesława, Juliana
Czytających: 6997
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W okresie świąt wzmożone patrole jeleniogórskiej policji

Piątek, 22 marca 2013, 8:41
Aktualizacja: 10:35
Autor: 112
W okresie świątecznym (od 29 marca do 2 kwietnia br.) jeleniogórscy policjanci prowadzić będą działania prewencyjne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach odwiedzą nasz region.

Chodzi o zminimalizowanie skutków i ograniczenie liczby zdarzeń drogowych. Policjanci zarówno Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, jak również pionów prewencji szczególnym nadzorem obejmą drogę krajową numer 3 w kierunku Szklarskiej Poręby, drogę w kierunku Karpacza, a także inne drogi na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Funkcjonariusze, którzy będą pełnić służbę w tych dniach będą eliminować z ruchu nietrzeźwych kierujących, sprawdzać czy kierowcy mają stosowne dokumenty uprawniające ich do kierowania, stan techniczny pojazdów oraz wyposażenia oraz reagować na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia. Ponadto będą służyć również pomocą w sytuacjach utrudnień w ruchu drogowym. Pracę funkcjonariuszy wspomagać będzie fotoradar , który ustawiony będzie na głównych ciągach komunikacyjnych, a także video-rejestrator.

- Dlatego też apelujemy o ostrożną i rozważną jazdę. Kierowcy noga z gazu – apeluje podinsp.. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group