Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7298
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W miniony weekend były trzy wypadki

Poniedziałek, 15 czerwca 2015, 9:51
Aktualizacja: 11:00
Autor: Przemek Kaczałko
Region: W miniony weekend były trzy wypadki
Fot. Archiwum
W miniony weekend (13–14.06) na drogach powiatu jeleniogórskiego doszło do trzech wypadków, z czego dwa z nich to potrącenia pieszych – w Kowarach i Jeleniej Górze. Z kolei w Dziwiszowie kierowca nie zachował ostrożności na łuku drogi i wpadł w poślizg.

- W sobotę ok. godz. 20:20 w Kowarach na skrzyżowaniu ulic Kamiennogórskiej i Bukowej 35-letnia kierująca pojazdem marki Citroen jadąc w kierunku Kamiennej Góry potrąciła pieszego (lat 65), który doznał złamań i ogólnych potłuczeń. Ustalane są przyczyny i okoliczności wypadku – informuje rzeczniczka jeleniogórskiej policji podinsp. Edyta Bagrowska.

W tym samym czasie doszło do zdarzenia w Dziwiszowie, gdzie 32-letni mieszkaniec gminy Stara Kamienica kierujący fiatem punto, jadąc ulicą Karkonoską nie zachował ostrożności, na łuku drogi wpadł w poślizg, po czym uderzył w samochód marki BMW, którym jechał 27-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego wraz z trzema pasażerami w kierunku Podgórek. W fiacie punto podróżowały trzy osoby, z czego dwie pasażerki trafiły do szpitala – powiedziała podinsp. Edyta Bagrowska.

- Do potrącenia pieszego doszło również w Jeleniej Górze na ul. Mostowej, gdzie w niedzielę ok. godz. 9:15 43-letni kierujący pojazdem marki Kia jechał od strony ul. Grunwaldzkiej w kierunku Osiedla Robotniczego i potrącił na przejściu dla pieszych 67-letniego mężczyznę, który doznał złamań i ogólnych potłuczeń. Ustalane są przyczyny i okoliczności wypadku – dodała rzeczniczka KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group