Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 5231
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON wiele się dzieje

Środa, 30 listopada 2016, 7:15
Autor: KSON
Jelenia Góra: W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON wiele się dzieje
Fot. Archiwum KSON
W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON odbyło się spotkanie muzyczno–teatralne z jeleniogórską aktorką Teatru „ Maska” Honoratą Magdeczko–Kapote, która zaprezentowała poezję, humor i piosenki Edith Piaf i Bułata Okudżawy oraz ze śpiewakiem Jerzym Rynkiewiczem.

Uczestnicy podziwiali kunszt sceniczny tworzenia przez aktorkę różnych strojów i postaci z jednego szala. - Piękno w czystej postaci wzruszyło każdego z nas do łez – mówiła jedna z uczestniczek Elżbieta Bukat.
Natomiast Jerzy Rynkiewicz fascynował scenicznym tenorem wykonując fragmenty znanych polskich i włoskich arii operetkowych.

Koncert rozpoczął artystyczną część działalności klubu, który funkcjonuje we wtorki i piątki w godzinach od 12.00 do 16.00 w świetlicy KSON przy ul. Osiedle Robotnicze 47A w Jeleniej Górze.
A przed uczestnikami klubu wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Goerlitz pod nazwą „Poznajemy tradycje naszych sąsiadów”. Kolejną atrakcją grudniową będzie udział w spektaklu „Tempus Fantasy” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

- Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów- mieszkańców miasta i regionu - do włączenia się w bogatą działalność programową Klubu Seniora i Wolontariusza w Jeleniej Górze – zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group