Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7796
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON wiele się dzieje

Środa, 30 listopada 2016, 7:15
Autor: KSON
Jelenia Góra: W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON wiele się dzieje
Fot. Archiwum KSON
W Klubie Seniora i Wolontariusza KSON odbyło się spotkanie muzyczno–teatralne z jeleniogórską aktorką Teatru „ Maska” Honoratą Magdeczko–Kapote, która zaprezentowała poezję, humor i piosenki Edith Piaf i Bułata Okudżawy oraz ze śpiewakiem Jerzym Rynkiewiczem.

Uczestnicy podziwiali kunszt sceniczny tworzenia przez aktorkę różnych strojów i postaci z jednego szala. - Piękno w czystej postaci wzruszyło każdego z nas do łez – mówiła jedna z uczestniczek Elżbieta Bukat.
Natomiast Jerzy Rynkiewicz fascynował scenicznym tenorem wykonując fragmenty znanych polskich i włoskich arii operetkowych.

Koncert rozpoczął artystyczną część działalności klubu, który funkcjonuje we wtorki i piątki w godzinach od 12.00 do 16.00 w świetlicy KSON przy ul. Osiedle Robotnicze 47A w Jeleniej Górze.
A przed uczestnikami klubu wyjazd na Jarmark Bożonarodzeniowy do Goerlitz pod nazwą „Poznajemy tradycje naszych sąsiadów”. Kolejną atrakcją grudniową będzie udział w spektaklu „Tempus Fantasy” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

- Serdecznie zapraszamy zainteresowanych seniorów- mieszkańców miasta i regionu - do włączenia się w bogatą działalność programową Klubu Seniora i Wolontariusza w Jeleniej Górze – zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
41
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
24%
Dostają o wiele za dużo
22%
To oburzające ile zarabiają
39%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group