Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7393
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W grupie kraść raźniej

Wtorek, 30 czerwca 2009, 14:55
Aktualizacja: 14:56
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: W grupie kraść raźniej
Fot. TEJO
Sześć osób włamało się i okradło sklep oraz kiosk. Złodziejom udało się zabrać papierosy, gazety, płyty z filmami i inne przedmioty. Teraz sprawcy za te przestępstwa odpowiedzą przed sądem.

Do zdarzenia doszło dziś nad ranem. Około godz. 3.30 policjanci zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do kiosku dwóch mężczyzn w wieku 18 i 19 lat oraz troje nieletnich w wieku od 15 – 16 lat. Wszyscy są mieszkańcami Jeleniej Góry.
Szósty sprawca, 19-letni jeleniogórzanin, zbiegł z miejsca zdarzenia, jednak w wyniku działań operacyjnych policjantów po kilku godzinach został zatrzymany.

– Przestępcy włamali się do kiosku przy pomocy metalowych narzędzi. Skradli papierosy, gazety z filmami i inne przedmioty. Tej samej nocy kilka godzin wcześniej dwoje z zatrzymanych sprawców włamało się do innych obiektów na terenie Jeleniej Góry – do punktu gastronomicznego oraz do cukierni – informuje nadkom. Edyta Bagrowska.

Zatrzymani przyznali się do popełnionych czynów. Sprawcy odpowiedzą za kradzieże z włamaniem przed jeleniogórskim sądem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group