Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6866
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Videoprezentacja kandydatów do rady – Okręg 1

Czwartek, 4 października 2018, 15:11
Aktualizacja: Piątek, 5 października 2018, 11:45
Autor: Marek Tkacz
Jelenia Góra: Videoprezentacja kandydatów do rady – Okręg 1
Fot. admin
Wybory to wielkie święto demokracji. Nie wszystkich stać na kosztowną kampanię, a ponieważ uważamy, że każdy powinien mieć szansę, by dać się poznać wyborcom, zaproponowaliśmy kandydatom na jeleniogórskich radnych przygotowanie videoprezentacji.
Wysłaliśmy do wszystkich komitetów propozycję umieszczenia na naszych łamach 30–sekundowych filmików z każdym kandydatem, bo przecież mieszkańcy powinni wiedzieć, na kogo oddają swój bezcenny głos. Niestety, nie wszystkie komitety skorzystały z tej możliwości.

Tylko KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA przysłał videoprezentacje wszystkich swoich kandydatów na radnych.

Większość kandydatów nadesłał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ przysłał tylko 12 kandydatów. Natomiast KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM i KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ nie przysłali videoprezentacji żadnego kandydata. Wnioski niech sami mieszkańcy wyciągną.

Prezentujemy kandydatów z okręgu 1:

Twoja reakcja na artykuł?

7
37%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
10
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group