Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 6889
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojcieszów: VI Korowód Radości w Wojcieszowie

Środa, 15 czerwca 2011, 9:43
Aktualizacja: 9:44
Autor: Angela
Wojcieszów: VI Korowód Radości w Wojcieszowie
Fot. Organizatorzy
Już w tę sobotę, 18 czerwca o 16.00 z ulicy Kościelnej w Wojcieszowie wyruszy „Korowód Radości” zorganizowany już po raz VI przez Stowarzyszenie Nasz Wojcieszów. Wszyscy zainteresowani mogą stworzyć swoją własną grupę korowodową.

Z ulicy Kościelnej o 16.00 wyruszy „Korowód Radości” i przejdzie przez ulice miasta na boisko przy Zespole Szkół. Następnie na Placu Dzikiej Radości odbędzie się prezentacja dziesięciu grup korowodowych przebranych w oryginalne stroje. Wspólne biesiadowanie potrwa do godziny 24.00, a jedną z barwnych atrakcji będzie pokaz sztucznych ogni.

- Ideą korowodu jest zaskoczenie widzów występem artystycznych grup przebierańców, który już od paru tygodni przygotowują się w tajemnicy. Odbędą się więc pokazy taneczne, wokalne, a także instrumentalne. Lokalni kabareciarze, występujący pod nazwą „Leci kabarecik” będą bawić publiczność swoimi skeczami. W „Korowodzie Radości” wezmą udział również dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wojcieszowie – powiedziała Karolina Lewicka, członek Stowarzyszenia Nasz Wojcieszów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group