Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5439
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Urząd nas załatwi

Niedziela, 15 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 15 kwietnia 2007, 13:30
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Urząd nas załatwi
Fot. Krzysztof Knitter
Przeprowadzka biura obsługi petenta z przybudówki ratusza na ulicę Sudecką.

Kto w poniedziałek będzie chciał załatwić urzędowe sprawy w punkcie obsługi interesanta w przybudówce ratusza, będzie musiał uczynić to do południa.
Później biuro zostanie zamknięte z powodu przeprowadzki do nowej siedziby przy ulicy Sudeckiej 29. Tam zostanie otwarte we wtorek, 17 kwietnia w pokojach 28-31 na parterze budynku.

Punkt będzie czynny w godz. od 8 do 16 w poniedziałek oraz we wtorek i piątek w godz. 7.30 – 15. 30. Urząd przeprasza za utrudnienia.

Punkt obsługi interesanta w ratuszu powstał po kosztownym remoncie przybudówki do magistratu (tzw. siedem kamienic kupieckich). Był przystosowany dla osób niepełnosprawnych i umożliwiał załatwienie wielu
spraw w jednym miejscu.

Jak będzie przy ul. Sudeckiej? Tam barierą nie do pokonania dla osób na wózkach i ciężką do przejścia dla mniej sprawnych są schody. Przeniesienie tam punktu obsługi petenta wydaje się z tej strony mniej korzystne. Z drugiej strony część wydziałów urzędu mieści się właśnie przy ulicy Sudeckiej. Jednak ideą powstania punktu było ułatwienie załatwienia urzędowych formalności, aby nie nabiegać się po różnych gabinetach rozbudowanej struktury jeleniogórskiego magistratu.

Nie wiadomo, czy w tworzonym tam punkcie będzie można dopełnić formalności związanych z wydziałem komunikacji. Na działanie tej właśnie komórki, opieszałość w obsłudze i niezbyt miłych urzędników narzekają jego klienci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group