Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 6859
Zalogowanych: 33
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ukradli kabel – zostali zatrzymani

Sobota, 25 marca 2017, 8:09
Autor: 112
Jelenia Góra: Ukradli kabel – zostali zatrzymani
Fot. Archiwum
Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie ze Strażą Ochrony Kolei w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30–32 lata oraz 32–letnią kobietę podejrzewanych o kradzież kabla teleinformatycznego.

Do kradzieży doszło 22 i 23 marca na trasie linii kolejowej Jelenia Góra – Sobieszów. Zatrzymani ukradli 25 metrów kabla ołowiano-miedzianego, czym spowodowali straty o wartości blisko 6 tysięcy złotych na szkodę Zakładu Linii kolejowych w Wałbrzychu.

- Cała trójka została zatrzymana 23 marca około godziny 9.00 w jednym z jeleniogórskich punktów skupu złomu. Okazało się, że 32-latek dzień wcześniej sprzedał 3,5 kg opalonych przewodów miedzianych. W dniu zatrzymania wraz ze swoim 30-letnim kolegą również przynieśli opalone przewody miedziane i ołowiane. Z kolei policjanci w plecaku, który miała przy sobie kobieta znaleźli brzeszczoty, młotki oraz opalne przewody – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy zapinasz pasy jadąc 300 metrów do sklepu?

Oddanych
głosów
493
Nie, to tylko 300 metrów
8%
Tak, zawsze jak wsiadam do auta
68%
Do sklepu idę na piechotę
24%
 
Głos ulicy
Góry czy morze?
 
Warto wiedzieć
Reakcja świata na rosyjskie drony nad Polską
Rozmowy Jelonki
Smog latem nie znika
 
Aktualności
Żeby zebrać kilo miodu pszczoła musi odwiedzić 5 milionów kwiatów!
 
Aktualności
Chmury nad Karkonoszami
 
Ciekawe miejsca
Dostałem toporem w kark i mam 7 kręgów z tytanu
 
Inwestycje
Zbiornik Cieplice prawie po remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group