Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7665
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Uciekł z więzienia – teraz do niego wróci

Sobota, 29 czerwca 2013, 8:35
Aktualizacja: 8:37
Autor: 112
Jeleniogórscy kryminalni ustalili, że 46–letni zbieg z Zakładu Karnego w Głogowie ukrywa się na Górnym Śląsku i tam też został zatrzymany przez policjantów z Katowic. Uciekinier wróci do więzienia, gdzie ma jeszcze do „odsiadki” karę 7 lat pozbawienia wolności, dodatkowo odpowie za ucieczkę.

W czwartek, 27 czerwca br., na podstawie przekazanych przez funkcjonariuszy z Jeleniej Góry informacji, policjanci z Katowic zatrzymali uciekiniera. Mężczyzna, mieszkaniec Jeleniej Góry, odbywał karę pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym w Głogowie. Skazany był za kradzieże i oszustwa na karę siedmiu lat pozbawienia wolności. Kiedy otrzymał możliwość wykonywania pracy poza zakładem karnym, wykorzystał to już pierwszego dnia.

- Przez prawie trzy lata mężczyzna ukrywał się na Górnym Śląsku. W tym czasie nad ustaleniem miejsca jego kryjówki pracowali funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze. Gdy ustalili, gdzie ukrywa się 46-latek, do akcji wkroczyli policjanci Zespołu Poszukiwań Celowych z Katowic. Zatrzymali poszukiwanego w Sosnowcu – informuje nadkom. Bogumił Kotowski, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group