Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7450
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uchwyć chwilę w obiektywie. Konkurs fotograficzny

Piątek, 10 lutego 2012, 8:50
Aktualizacja: 8:51
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Uchwyć chwilę w obiektywie. Konkurs fotograficzny
Fot. Organizator
Lubisz robić zdjęcia? Chcesz wziąć udział w międzynarodowym przedsięwzięciu? Chwyć aparat i weź udział w wyjątkowym konkursie fotograficznym „Jak żyjemy” zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury „Muflon”.

To artystyczne wydarzenie jest częścią projektu „Spotkania – tradycja, kultura i codzienność na czesko-polskim pograniczu, który organizują wspólnie: Miejski Dom Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze oraz Eurocentrum Jablonec nad Nysą”.

- Konkurs ma na celu prezentację życia ludzi na przestrzeni jednego roku w czeskiej i polskiej części Euroregionu Nysa. Jego tematyka powinna dotyczyć bezpośrednio człowieka, jego otoczenia, ważnych momentów w życiu, pracy, czasu wolnego oraz tego wszystkiego, co stanowi nieodłączny element naszej codzienności – wyjaśniają organizatorzy.

Konkurs ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział wszyscy chętni, którzy spełnią warunki regulaminu bez względu na wiek. Termin składania fotografii wraz z kartą zgłoszenia: 01.04.-31.05.2012. Fotografie (kolorowe lub czarno-białe) należy oddać w formie wydrukowanego zdjęcia w formacie 10x15 cm oraz w postaci pliku cyfrowego (JPG lub tiff) o wielkości min. 2000x3000 pikseli na płycie CD. Każdy uczestnik może nadesłać do trzech pojedynczych zdjęć oraz/lub do dwóch zestawów fotograficznych. Jeden zestaw może zawierać od dwóch do dziesięciu fotografii.

Zdjęcia powinny być oddane w zamkniętej i opisanej kopercie. Należy dołączyć do nich kartę zgłoszenia, a każde zdjęcie czytelnie opisać na odwrocie, podając numer kolejny zgodny z kartą zgłoszenia, tytuł pracy, krótki opis sytuacji znajdującej się na fotografii, imię i nazwisko autora prac. Kartę zgłoszenia oraz szczegółowy regulamin można pobrać ze strony www.muflon.sobieszow.pl oraz w sekretariacie MDK „Muflon” w Jeleniej Górze przy ul. Cieplickiej 172.

Zwieńczeniem konkursu jest zaplanowana wystawa „Jak żyjemy”, która odbędzie się w MDK „Muflon” w Jeleniej Górze oraz w Eurocentrum w Jabloncu nad Nysą we wrześniu 2012 roku. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc oprócz cennych nagród rzeczowych otrzymają również powiększenie wystawowe jednej z wybranych fotografii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group