Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5668
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Niedziela, 9 grudnia 2007, 15:17
Aktualizacja: 16:02
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach
Fot. RED
W najnowszym, 61. numerze Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

Zebry śmierci – Jedna osoba zmarła, kolejnych kilka, w tym dzieci, wpadło pod koła aut – to tragiczny bilans minionego tygodnia. Większość wypadków zdarzyła się na oznakowanych przejściach dla pieszych! Co zrobić, żeby było bezpieczniej?

Parking jak zbawienie – Za tydzień, jak dobrze pójdzie, skończą się problemy z zostawieniem samochodu w zatłoczonym centrum Jeleniej Góry. Sztandarowa inwestycja poprzedniej ekipy samorządowej, po plajcie, wraca w krajobraz miasta. Ruszy parking przy ul. Pijarskiej.

13 grudnia roku pamiętnego – Obszerny reportaż z wprowadzenia Stanu Wojennego.

Durne prawo, ale prawo – Mieszkanka Sobieszowa dostała karę, bo przyprowadziła córkę za wcześnie do przedszkola. Teraz walczy o zmianę bezsensownego przepisu.

Pasażerowie na lodzie – Jeleniogórski PKS przegrał walkę o podróżnych z mniejszymi przewoźnikami na lokalnych liniach. Kto będzie nas woził?

Czysta robota – Gdyby nie było pieniędzy na ekologiczne inwestycje, Jelenia Góra wciąż przypominałaby średniowiecze. Na szczęście Bogumiła Turzańska–Chrobak trzyma rękę na pulsie i dba, aby złotówki trafiły tam, gdzie trzeba. Dzięki niej – poniekąd – jest czyściej. Kim jest zastępczyni prezesa Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej?

Parada Mikołajów – Fotorelacja z ukochanego przez dzieci święta. Do kogo przyszedł i co przyniósł Mikołaj?

O włos od tragedii – Groźny wypadek w zakładzie pracy w Kowarach. Mężczyzna cudem nie stracił życia.

Powietrzne podboje naszych asów – Z niepozornej Góry Szybowcowej w powietrze wzbiły się tysiące samolotów wynosząc na wyżyny nie tylko lotników, lecz także ich historie: od tych tajemniczych, po wstydliwe, aż po godne największego podziwu. Jelenią Górę i jej pasjonatów lotnictwa rozsławiły na całym świecie. Polećmy z nimi.

Szanowni Czytelnicy – W następny poniedziałek (17 grudnia) ukaże się świąteczne wydanie Tygodnika Jelonka. Zapraszamy!

Sroka jak Syzyf – Jak trener legenda jeleniogórskiej koszykówki dwukrotnie z piasku „ukręcił” drużynę na miarę ekstraklasy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group