Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 9684
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzynastka zaprezentowała swoje atuty

Sobota, 24 marca 2018, 9:31
Aktualizacja: 10:46
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Trzynastka zaprezentowała swoje atuty
Fot. Przemek Kaczałko
W Szkole Podstawowej Nr 13 w Jeleniej Górze odbył się dzień otwartych drzwi, podczas którego rodzice wraz z dziećmi mogli zapoznać się ze szkolną bazą, a także nauczycielami i pracownikami placówki im. Komisji Edukacji Narodowej. Atrakcją dnia był spektakl pt. "Kopciuszek"!

Dzień otwarty odbył się pod hasłem „Wiosenne podchody”. W programie znalazły się: przedstawienie "Kopciuszek" w wykonaniu rodziców i pracowników szkoły, prezentacja multimedialna o szkole, angielskie łamigłówki, zajęcia z tablicą interaktywną, kleksografia, wiosenny kącik kulinarny, zabawy ruchowe i integracyjne, a to wszystko było okazją do zwiedzenia poszczególnych zakątków szkoły znajdującej się przy ul. Piotra Skargi. Chwilę wcześniej, w szkole odbył się także kiermasz wiosenno-świąteczny, więc przybyli goście degustowali jeszcze na ciasta i podziwiali ozdoby wykonane przez uczniów i rodziców.

- Od kilku lat współpracujemy z przedszkolami, aby pokazywać dzieciom jak wygląda szkoła, bo to dla nich trudny etap do przekroczenia – podkreśla Halina Kamyk, wicedyrektorka SP 13. Placówka współpracuje z jeleniogórskimi klubami sportowymi: MKS Karkonosze (piłka nożna) i KPR (piłka ręczna), stąd klasy sportowe, które są dodatkowym atutem. Poza tym nie brakuje zajęć dodatkowych, bowiem motto szkoły to „Każde dziecko jest w czymś dobre”. - Staramy się tak organizować zajęcia dodatkowe, aby każde dziecko mogło się wykazać swoim talentem – podkreśla wicedyrektorka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group