Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3557
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Trzaskowski wspiera Łużniaka

Środa, 31 października 2018, 7:22
Aktualizacja: 13:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Trzaskowski wspiera Łużniaka
Fot. Przemek Kaczałko
Prezydent elekt miasta stołecznego Warszawy przyjechał wczoraj (30.10) do Jeleniej Góry, aby spotkać się z kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta naszego miasta – Jerzym Łużniakiem. We wspólnym wystąpieniu obaj politycy PO wyznali, że liczą na kolejne pendolino między stolicą Karkonoszy a stolicą Polski.
- Rozmawialiśmy o możliwościach nawiązania lepszych kontaktów między Warszawą a Jelenią Górą i doszliśmy do jednego wniosku - potrzebne nam jest jeszcze jedno pendolino. Dlatego wspólnie, jeśli w poniedziałek będę już mógł powiedzieć, że jestem prezydentem Jeleniej Góry - będziemy walczyć o następne pendolino, aby mieszkańcy Warszawy przyjeżdżali odpoczywać do nas, w Karkonosze, a pan prezydent powiedział, że bardzo chętnie też przyjedzie - mówił na wstępie Jerzy Łużniak, kandydat KO na włodarza największego miasta w Kotlinie Jeleniogórskiej.
- Zależy nam, żeby włodarze naszych miast byli doświadczeni, mieli w sobie odpowiednią energię, aby miasta, w których walczy Koalicja Obywatelska były otwarte, europejskie i skupione na jakości życia - powiedział Rafał Trzaskowski, który wkrótce obejmie urząd prezydenta Warszawy, który apeluje o pełną mobilizację w drugiej turze. - Chcemy, żeby samorządy były silne, a władza jak najbliżej obywateli. Niestety nasi konkurenci chcą centralizować władzę w swoich rękach - dodał polityk PO.
- Warszawiacy głównie jeżdżą w Tatry, ale coraz częściej wybierają również Karkonosze i Beskidy. To bardzo dobrze, bo warto, żebyśmy poznawali lepiej Polskę, miejsca dobrze zarządzane przez dobrych gospodarzy - stwierdził R. Trzaskowski dodając, że zna Karkonosze bardzo dobrze i jako narciarz oraz rowerzysta na pewno tu przyjedzie.

Twoja reakcja na artykuł?

18
58%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
13
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group