Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6953
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Trudna jazda przez zawieje

Poniedziałek, 15 marca 2010, 13:11
Aktualizacja: 13:12
Autor: Angela
REGION: Trudna jazda przez zawieje
Ulica Skłodowskiej–Curie, poniedziałek, o godz. 12. 40.
Fot. TEJO
Choć wiosna tuż, kierowcy muszą się wciąż zmagać z zimowymi warunkami na drogach. Nie zawsze zmotoryzowanym udaje się dojechać bezpiecznie do celu.

Do najgroźniejszego zdarzenia ostatniego weekendu doszło w minioną sobotę w Wojcieszycach. Na drodze krajowej nr 3 mieszkanka gminy Stara Kamienica kierująca peugeotem 405 wypadła z jezdni i dachowała w przydrożnym rowie. W uwolnieniu jej pomagali strażacy. Kobieta została odwieziona do szpitala i ukarana mandatem oraz sześcioma punktami karnymi.

Do mniej groźnych zdarzeń doszło m.in. wczoraj w Barcinku na krajowej 30, gdzie kierowca zasnął za kierownicą i wjechał pojazdem do rowu. Nikomu nic się nie stało.

Ponadto w weekend policja odnotowała dwa zdarzenia, w tym jedno dotyczyło niedostosowania prędkości do warunków jazdy w Szklarskiej Porębie. Dwie stłuczki przez niezachowanie odpowiedniej odległości między pojazdami i najechanie na tył poprzedzającego pojazdu odnotowano również w miniony piątek. Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń kierujących. Jedną kierującą zatrzymano, bo prowadziła pojazd bez uprawnień zabranych jej przez sąd.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group