Sobota, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 10241
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KOWARY: Trochę klimatu Krakowa w Kowarach

Wtorek, 22 lutego 2011, 14:45
Aktualizacja: 14:48
Autor: Accipiter
KOWARY: Trochę klimatu Krakowa w Kowarach
Fot. Archiwum
12 marca br. (w sobotę) w Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach wystąpi Przemysław Branny. Ten aktor i pieśniarz na stałe związany jest z krakowskim Teatrem Bagatela.

Przemysław Branny, laureat II Nagrody Publiczności na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej 93 we Wrocławiu oraz I Nagrody Festiwalu Piosenki Polskiej 94 w Opolu, stał się znany ze współpracy z Piotrem Rubikiem oraz powszechnie rozpoznawalny dzięki wylansowanemu przebojowi „Niech mówią, że to nie jest miłość”, który w duecie z Olgą Szomańską wyśpiewał Bursztynowego Słowika 2005 w Sopocie. W 1997 roku nagrał solową płytę „Że ty, że ja je t’aime”.

W kowarskim MOK-u w czasie swojego koncertu Przemysław Branny zaprezentuje piosenki z filmów przedwojennych i polskich kabaretów oraz najpiękniejsze utwory o miłości. Obok artysty wystąpi także aktorka Anna Branny, która w listopadzie ub. r. gościła w Kowarach ze spektaklem muzycznym „Do Ciebie szłam… z Kabaretu Starszych Panów”.

Na recital Przemysława Brannego zaprasza Stowarzyszenie Miłośników Kowar. Bilety w cenie 30 zł - wyłącznie w przedsprzedaży. Rezerwacja biletów do 1 marca br. (wtorek), tel. 661 059 894.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group