Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 12848
Zalogowanych: 52
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Trakt śródmiejski rowerami zdobyty

Niedziela, 15 sierpnia 2010, 18:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 7:36
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Trakt śródmiejski rowerami zdobyty
Fot. TEJO
Tylu rowerzystów amatorów w grupie Jelenia Góra chyba jeszcze nie widziała. Tłumny peleton ruszył dziś z Rynku, aby na rowerach przejechać obok największych atrakcji tzw. małego traktu śródmiejskiego.

Peleton napotkaliśmy na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i Matejki. Cykliści wyjechali z placu Ratuszowego, gdzie przywitał ich i życzył pomyślności prezydent miasta Marek Obrębalski. Wśród uczestników byli zarówno zagorzali zwolennicy dwóch kółek, jak i ci, którzy na rowerze jeżdżą okazyjnie. Wszyscy zmierzali w kierunku secesyjnego gmachu Teatru im. Norwida. Przed nimi były kolejne punkty: atrakcyjne miejsca i budynki w Jeleniej Górze.

Grupie towarzyszył przewodnik, który – przy okazji – opowiedział o poszczególnych miejscach. Wszyscy uczestnicy w pamiątkowych koszulkach cieszyli się, że prognozy pogody były nietrafione: zamiast spodziewanych burz całej imprezie towarzyszyło sierpniowe słońce.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
325
Świetny pomysł
40%
Jestem na nie
38%
Jest mi to obojętne
22%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy prawie go nie jedzą… a blokuje raka i cukrzycę
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Turystyczny skandal w Karpaczu – ludzie przewracają się na chodnikach
 
Karkonosze
Niemki utknęły na zamkniętym szlaku
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
 
Aktualności
Stawy Podgórzyńskie zimą też zachwycają
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group