Piątek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 7304
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tragiczny finał sprzeczki

Środa, 28 lipca 2021, 15:59
Aktualizacja: 16:07
Autor: WAC
Jelenia Góra: Tragiczny finał sprzeczki
Fot. archiwum
Na trzy miesiące aresztował Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze 23 - letniego Michała W., który jest podejrzany o śmiertelne zranienie nożem 27 – letniego Antoniego Cz. Do tragicznego zdarzenia doszło 24 lipca w Janowicach Wielkich.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski - w trakcie spotkania towarzyskiego, które odbywało się na prywatnej posesji, pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. W jej trakcie Michał W. sięgnął po nóż i kilka razy ugodził Antoniego Cz. Rany okazały się śmiertelne. Podejrzany o popełnienie przestępstwa został wkrótce ujęty.

Zatrzymanemu mężczyźnie postawiono zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego skutkiem była śmierć pokrzywdzonego – mówi prokurator T. Czułowski. - Za ten czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. W tej sprawie zarzut nieudzielenia pomocy pokrzywdzonemu postawiono jeszcze jednej osobie. W tej chwili nie mogę ujawnić szczegółów sprawy, gdyż nadal trwają czynności, między innymi przesłuchania świadków zdarzenia. Wcześniej między innymi zwrócono się o wydanie opinii do biegłego oraz zlecono przeprowadzenie sekcji zwłok pokrzywdzonego.

Twoja reakcja na artykuł?

8
6%
Cieszy
14
10%
Hahaha
2
1%
Nudzi
12
9%
Smuci
31
23%
Złości
70
51%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
659
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group