Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 14119
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Tragiczny finał poszukiwań Łukasza

Czwartek, 30 lipca 2009, 15:48
Aktualizacja: Piątek, 31 lipca 2009, 7:19
Autor: Angela
REGION: Tragiczny finał poszukiwań Łukasza
Fot. Policja
Znaleziony wczoraj blisko Zachełmia nieżywy mężczyzna powieszony na drzewie to poszukiwany przez policję 28–letni Łukasz A. Śledczy badają, czy denatowi ktoś nie „pomógł” zejść z tego świata.

Nie grzybiarz, jak informowaliśmy wczoraj na podstawie wstępnych informacji policji, ale jedna z organizatorek biegów na orientację, która wytyczała trasę w lesie nieopodal Zachełmia, dokonała makabrycznego odkrycia: wisielca w stanie daleko posuniętego rozkładu. Dzisiaj już potwierdzono, że znaleziony to 28 – latek z Jeleniej Góry, Łukasz A., który zaginął na początku lipca br.

Łukasz A. z ulicy Fałata w Jeleniej Górze zaginął czwartego lipca br. Około godziny 13.00 wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Od jedenastego lipca szukała go jeleniogórska policja, jednak poszukiwania funkcjonariuszy i rodziny nie przyniosły żadnego rezultatu.

Wczoraj kobieta wytyczająca trasę na najbliższe zawody biegów na orientację przez przypadek znalazła ciało Łukasza A. Na drzewie wisiało najprawdopodobniej kilkanaście dni. Zwłoki mężczyzny rozpoznał brat denata. Obecnie ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która wykaże czy do śmierci zmarłego nie przyczyniły się osoby trzecie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group