Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6033
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski zaprasza do salonu w Jeleniej Górze

Wtorek, 9 czerwca 2015, 19:10
Aktualizacja: Czwartek, 11 czerwca 2015, 7:19
Autor: TS
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski zaprasza do salonu w Jeleniej Górze
Fot. Tomasz Raczyński
Zastanawiasz się nad kupnem auta? Szukasz marki dla siebie, która zagwarantuje Ci wysoki standard, gwarancję oraz miłą i fachową obsługę? Dobrze trafiłeś, Toyota to auto dla Ciebie, a jak chcesz wiedzieć więcej, koniecznie wybierz się do nowego salonu Toyota Nowakowski znajdującego się w Jeleniej Górze przy ul. Wrocławskiej.

Firma z tradycją
Toyota Nowakowski jest jedną z najdłużej funkcjonujących w strukturach koncernu Toyota Motor Poland. Korzenie pierwszego oddziału sięgają roku 1991, kiedy w Świebodzicach powstał pierwszy salon Jana Nowakowskiego. W 2004 roku został uruchomiony punkt w Bielanach Wrocławskich, a od października 2014 r. również w stolicy Karkonoszy – Jeleniej Górze, w którym postanowiono sprzedawać przede wszystkim samochody używane z gwarancją „PEWNE AUTO”.

Czas na Jelenią Górę
Robiliśmy badanie rynku. Nigdy nie było tutaj Toyoty, a trochę ich jeździ w Jeleniej Górze, więc rynek na Toyotę jest i to się potwierdza w tej chwili. Mimo że miasto nie jest zbyt duże to rejon jest spory – jest Karpacz, Szklarska Poręba, Lubań tak więc warto było tu zainwestować - powiedział przedstawiciel salonu Wojciech Kozaryna.

W jeleniogórskim salonie dostępne są samochody używane, ale jeżeli ktoś jest zainteresowany nowym autem to może się tutaj zapoznać z modelem, zamówić auto z Wałbrzycha i odebrać w Jeleniej Górze. Toyota to marka z dużą renomą, do tej pory jest w czołówce bezawaryjności – podkreśla W. Kozaryna.

Ponadto w salonie znajdującym się przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze (Maciejowa) skupowane są auta wszelkich marek. Sprzedawane auta są na gwarancji, z pełną historią, aktualnie dostępne są auta z 2013 i 2014 roku.

Można zostawić u dealera swój używany samochód w rozliczeniu przy zakupie nowego lub też wymienić starsze auto na nowszy model, niekoniecznie zupełnie nowy, posiłkując się dostępnym w salonie atrakcyjnym finansowaniem również na samochody używane.

Bardzo korzystnym rozwiązaniem okazała się lokalizacja salonu, czyli przy wjeździe/ wyjeździe drogą krajową nr 3 do Jeleniej Góry, a klienci doceniają również rozwiązanie architektoniczne obiektu, który przyciąga uwagę mieszkańców regionu i turystów udających się w Karkonosze.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferujemy następujące usługi:
- Sprzedaż samochodów nowych i używanych "Pewne Auto"
- Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów
- Usługi blacharsko-lakiernicze wszystkich marek
- Atrakcyjne kredyty, leasing i ubezpieczenia
- Przeglądy techniczne samochodów do 3,5 t oraz motocykli

Zapraszamy!

Więcej na www.toyotanowakowski.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group