Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 6740
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Toyota Nowakowski podwójnym Dealerem Roku 2019

Czwartek, 30 stycznia 2020, 6:05
Aktualizacja: Czwartek, 6 lutego 2020, 6:08
Autor: TS
Jelenia Góra: Toyota Nowakowski podwójnym Dealerem Roku 2019
Fot. TS
Salon Toyota Nowakowski w Bielanach Wrocławskich i Wałbrzychu otrzymał miano Dealera Roku 2019, które przyznawane jest najlepszym Dealerom Toyoty w Polsce! Obie statuetki trafiły w ręce Prezes Iwony Nowakowskiej – Sołtys za najlepsze wyniki sprzedażowe i serwisowe oraz ponad przeciętną jakość obsługi w ubiegłym roku. Jest to pierwsze takie wyróżnienie w historii działalności Toyota Nowakowski.

Każdego roku Toyota Motor Poland organizuje konkurs, w którym udział biorą wszystkie Autoryzowane Stacje Dealerskie Toyoty w Polsce. Całoroczna rywalizacja obejmuje kilkanaście obszarów działalności na rynku motoryzacyjnym, jednak w sposób szczególny koncentruje się na działalności sprzedażowej
i serwisowej Dealera Toyoty. Po latach pracy na rynku dolnośląskim - Przedstawiciel japońskiej marki - Toyota Nowakowski został doceniony i otrzymał po raz pierwszy tytuł Dealera Roku 2019. Co istotne – sytuacja ta wydarzyła się dwukrotnie - Stacje w Bielanach Wrocławskich oraz Wałbrzychu spełniły wszelkie wymogi aby znaleźć się na szczycie tabeli. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że dotychczas żaden z dolnośląskich Dealerów Toyoty nie otrzymał tego wyróżnienia w jednym roku dla obu posiadanych Stacji. Zwycięski dublet jest zatem jeszcze bardziej wyjątkowy!

Dealer Roku, a Salon Toyoty w Jeleniej Górze

Toyota Nowakowski Jelenia Góra również ma ambicje aby znaleźć się w tym zaszczytnym gronie dlatego rozbudowała swoją Autoryzowaną Stację Dealerską w Grabarowie przy ul. Batalionów Chłopskich 1A. W porównaniu do poprzedniego salonu w Maciejowej od grudnia 2019 roku oferuje swoim Klientom przestrzenny i komfortowy Salon oraz doskonale wyposażony Serwis. W zakresie oferowanych usług w dalszym ciągu odnajdziemy sprzedaż samochodów nowych i używanych. Przestrzeń serwisowa została znacznie poszerzona – obecnie Toyota Nowakowski w Grabarowie oferuje aż siedem stanowisk serwisowych. Nowa lokalizacja to także nowe możliwości dla Klientów Toyoty - na miejscu również możemy zgłosić szkodę blacharsko-lakierniczą czy wykonać przegląd dowolnej marki w Stacji Kontroli Pojazdów. Ta ogromna inwestycja ma na celu wyjście naprzeciw potrzebom Klientów z Jeleniej Góry i zaoferowanie jeszcze wyższego poziomu świadczonych usług.

Obniżona akcyza dla samochodów hybrydowych

Początek nowego roku to doskonały moment na zakup samochodu w ramach Wyprzedaży. Jednakże Toyota z początkiem roku 2020 przygotowała dodatkowo specjalną ofertę dla swoich klientów w postaci ECOBONUSÓW. Od 1 stycznia 2020 roku obowiązuje znowelizowana ustawa o podatku akcyzowym. Stawki akcyzy na samochody hybrydowe z silnikami do 3,5 l są teraz niższe o połowę.
W odpowiedzi na to Toyota – największy producent hybryd – wprowadza tzw. EkoBonus. Modele Yaris Hybrid, Corolla Hybrid oraz Toyota C-HR Hybrid z rocznika 2020 są teraz tańsze o 1,5%. RAV4 i Camry 2020 z napędem hybrydowym 2,5 l są dostępne z EkoBonusem 7,3%. Należy zaznaczyć, że podatek akcyzowy jest liczony od ceny zakupu przez importera i obejmuje cenę hurtową producenta oraz cło. Nie jest natomiast naliczany od kosztów dystrybucji i marży oraz podatku VAT. Z tego powodu wpływ obniżki akcyzy na cenę detaliczną auta jest nieco mniejszy i wynosi odpowiednio 1,5% oraz 7,3%.

Co najciekawsze w tej ofercie? Otóż powyższe rabaty możemy łączyć z rabatami z Wyprzedaży! Tutaj również warto przypomnieć, iż Toyota – lider modeli hybrydowych na polskim rynku to najbardziej zaufane źródło zakupu samochodów z takim rozwiązaniem silnikowym. Japoński koncern od ponad 25 lat z sukcesami sprzedaje hybrydy, a inne marki dopiero „raczkują” i uczą się tej technologii.
= WYPRZEDAŻ 2019 w Grabarowie

Skorzystaj z WYPRZEDAŻY 2019 i odwiedź salon Dealera Roku Toyota Nowakowski Jelenia Góra w Grabarowie!

Ostatnie modele nowe i używane z gwarancją w niższych cenach są dostępne przy ul. Batalionów Chłopskich 1A.

Sprawdź dostępne modele: https://www.toyotajeleniagora.pl/campaigns/promocje#/pl/

Kontakt:
+48757521604
jg@toyotanowakowski.pl

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
1
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
88
Tak
76%
Nie
14%
Było blisko...
10%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Inne wydarzenia
Przekroczył granice, skandal w Dubaju!
 
Kultura
Ponad Chmurami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
 
Kultura
Sanie rogate – wczoraj i dziś
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group