Zalogowanych: 3

Jelenia Góra: Towarzysko z mistrzyniami Ukrainy

Sobota, 21 sierpnia 2021, 9:37
Aktualizacja: 9:38
Mistrzynie I ligi kobiet w Polsce zmierzyły się z mistrzyniami najwyższej klasy rozgrywkowej Ukrainy. W meczu rozegranym w hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze, miejscowe Karkonosze przegrały z Galiczanką Lwów 19:34, choć do przerwy walka była wyrównana.

Po kwadransie wyrównanej gry prowadziły jeleniogórzanki 7:6. Kolejne 3 gole były dzielem przyjezdnych, a do przerwy na tablicy wyników było 10:14. Po zmianie stron utytułowane rywalki kontrolowały przebieg meczu i wygrały pewnie 34:19. Dzień wcześniej, w Jeleniej Górze mistrzynie Ukrainy również wysoko pokonały czołowy czeski zespół - Slavię Praga.

MKS Karkonosze Jelenia Góra - Galiczanka Lwów 19:34 (10:14)

Karkonosze: Wierzbicka, Grabarczyk Lambrinow - Kobzar 5, Kowalska 4, Jasińska 3, Pędziwiatr 2, Gabryś 1, Przystalska 1, Załoga 1, Mazurkiewicz 1, Jesionek-Wróblewska, Gałuszka.

Kolejny sparing Karkonoszy już w sobotę (21.08) o godz. 18:30 - w hali przy ul. Złotniczej rywalkami ekipy Dili Samadovej będzie niemiecki HC Rodertal. Wstęp wolny!