Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5934
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Toasty na Nowy Rok w Kowarach

Wiadomości: KOWARY
Środa, 12 stycznia 2011, 9:57
Aktualizacja: 10:04
Autor: BP. Kowary
Fot. BP Kowary
Wczoraj w kowarskim Domu Kultury odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne.

Burmistrz Mirosław Górecki oraz przewodniczący rady miejskiej Andrzej Machnica zaprosili na tę uroczystość m.in. samorządowe władze regionu, kowarskich przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych, dyrektorów jednostek organizacyjnych gminy oraz osoby związane z życiem Kowar. Wśród gości była posłanka na Sejm RP Elżbieta Zakrzewska.

Z powodu remontu Sali Rajców kowarskiego ratusza tym razem nietypowo spotkanie odbyło się w auli Miejskiego Ośrodka Kultury. Uroczystość miała na celu lepsze poznanie się zaproszonych gości, oraz zintegrowanie naszego lokalnego środowiska.

Na wstępie burmistrz Mirosław Górecki powitał wszystkich zgromadzonych, podziękował najbardziej aktywnym kowarskim stowarzyszeniom w 2010 roku oraz przedstawił zeszłoroczne osiągnięcia miasta i plany na rok 2011. Nie zabrakło również tradycyjnej lampki szampana. Przewodniczący rady miejskiej Andrzej Machnica wygłosił noworoczny toast i złożył wszystkim życzenia pomyślności.

Spotkanie uświetnił występ dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Kowarach, które na małej scenie wystawiły "Jasełka".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 12-01-2011 13:36
Plagiat z kowary.pl
~Kowarzanin 13-01-2011 7:29
Słyszałem,że ta gruba pani posłanka mówiła, że jednym kiwnięciem potrafi kogoś "załatwić'. Ten drugi żołnierzyk , który miał zaorać ZEZK, teraz wstawia "rudego", któremu wcześniej obiecywał urząd vice burmistrza, na nowe stanowisko - z-cy dyrektora ZEZKU. Jak tak dalej będzie, wezmę się do roboty i rozpędzę jednych i drugich. Za miasto się weźcie, a nie za stołki.
~kowarzanin x 13-01-2011 7:50
Myślałem, że tylko przed piłką chroni się jądra. Okazuje się, że również przed fleszami aparatów fotograficznych.
~HD 13-01-2011 10:58
Skoro ZEZK ma za dużo pieniędzy, w co nie wierzę, to niech się zabierze za remonty elewacji, a nie za obsadzanie nowych stanowisk. Jedno jest pewne, że w wyniku utworzenie nowego stanowiska wzrośnie czynsz. Zresztą ten Pan ma już doświadczenie w zakresie ustalania wysokich stawek dla Kowar za dostarczanie wody i odprowadzanie ścieków.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group