Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6167
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: To są najdłuższe "schody" w mieście

Czwartek, 17 stycznia 2019, 6:13
Aktualizacja: Niedziela, 20 stycznia 2019, 21:03
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: To są najdłuższe "schody" w mieście
Fot. Angelika Grzywacz- Dudek
– Jakiś czas temu remontowano ulicę Zamenhofa w Jeleniej Górze wraz z położeniem asfaltu na chodnikach, gdzie zrobiono najdłuższe" schody" w mieście – skarży się nasza Czytelniczka Anna, która chodzi tą trasą do pracy. – Nawierzchnia ciągów pieszych jest tak pofałdowana, że kiedy spadnie śnieg i nie widać nierówności, można się na niej zabić – dodaje Czytelniczka.

To nie jest jedyna uwaga w sprawie zakończonego remontu na tej ulicy. Inny czytelnik napisał do nas w tej sprawie maila:

Ulica Zamenhofa już po remoncie, a jakby dopiero przed nim – napisał pan Andrzej. – Na ulicy stoją ogromne kałuże wody, a na chodnikach "fale Dunaju". Czy naprawdę nie można w naszym mieście czegoś zrobić dobrze, ze sztuką budowlaną? Czy ktoś to kontroluje? Ile wydano na to partactwo pieniędzy? – pyta nasz Czytelnik.

W odpowiedzi rzecznika Urzędu Miasta czytamy, że: „ prace przy nawierzchni ulicy Zamenhofa i na chodnikach zostały wprawdzie ukończone, ale MZDiM zagwarantował sobie, że w przypadku usterek w rodzaju nierówności nawierzchni, na skutek czego tworzą się zastoiska wody, wykonawca usunie w możliwie szybkim tempie te usterki. Przed końcem tego tygodnia przeprowadzona będzie wizja tego odcinka ulicy i - w zależności od oceny stanu - podjęte działania przy ich naprawie” – pisze Cezary Wiklik.

Prace wykonało Kółko Rolnicze Siedlęcin. Koszt tych prac to około 350 tys. zł.

Twoja reakcja na artykuł?

4
5%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
4%
Nudzi
1
1%
Smuci
22
30%
Złości
43
59%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (39) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group