Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9659
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tim McMillan zagrał w JCK. Publiczność była zachwycona

Sobota, 23 lipca 2011, 13:45
Aktualizacja: 13:46
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Tim McMillan zagrał w JCK. Publiczność była zachwycona
Fot. Zyava
Wczoraj, 22 lipca w Sali Widowiskowej JCK przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze odbył się koncert australijskiego wirtuoza gitary – Tima McMillana, zorganizowany w ramach polsko niemieckich warsztatów muzycznych BEAT SUMMERCAMP 2011.

Podczas wczorajszego koncertu w Sali Widowiskowej JCK w Jeleniej Górze, zorganizowanego w ramach projektu polsko niemieckich warsztatów muzycznych BEAT SUMMERCAMP, które każdego roku odbywają się w Bautzen, przed tłumnie zebraną publiką najpierw wystąpił Tim McMillan (prowadzący zajęcia w tegorocznej edycji projektu) wraz z Bradem Lewisem (bas). Następnie, na scenę wkroczyła kapela (T)UNITY, która – co ciekawe, uformowała się właśnie w czasie trwania BEAT SUMMERCAMP 2011 z 24 młodych muzyków z Bautzen oraz Jeleniej Góry. Jak było?

– Rewelacyjnie! Zresztą, niczego innego nie spodziewałam się po Timie McMillanie i Bradzie Lewisie, którzy wspólnie stworzyli niezwykły duet wykonujący naprawdę ciekawe aranżacje kultowych kawałków choćby zespołu METALLICA. A na deser (T)UNITY, młodzi artyści z Polski i Niemiec, też grający niczego sobie. Pierwszy występ urzekł mnie profesjonalizmem, z kolei drugi młodzieńczym zaangażowaniem – podsumowuje Ewelina Marek, jedna z uczestniczek.

Warsztaty BEAT SUMMERCAMP są realizowane w ramach projektu „Od Fundamentów po Szczyty” wspólnie przez JCK w Jeleniej Górze i Steinhaus e. V. Bautzen, dofinansowywanego z funduszy unijnych w ramach Programu operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia 2007-2013.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group