Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 6147
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Tesco kontraaktuje z Pudzianem

Środa, 17 lutego 2010, 7:42
Aktualizacja: Czwartek, 18 lutego 2010, 7:54
Autor: Karolina
JELENIA GÓRA: Tesco kontraaktuje z Pudzianem
Fot. Archiwum
27 lutego nowa galeria Centrum Handlowego Tesco Zabobrze w Jeleniej Górze otwiera drzwi. Za progami mieszkańcy będą mogli zrobić zakupy w blisko 50 sklepach i punktach usługowych.

Przebudowa galerii handlowej Tesco w Jeleniej Górze rozpoczęła się 1 września 2009 roku. Po niecałych 6 miesiącach budowy mieszkańcy miasta i okolic będą mogli zrobić zakupy w całkowicie nowej galerii handlowej. Wśród blisko 50 punktów handlowo-usługowych klienci znajdą przede wszystkim znane, światowe marki odzieżowe i obuwnicze, których do tej pory brakowało w mieście.

Mieszkańcy Jeleniej Góry będą mogli skorzystać także z niskich cen sprzętu elektronicznego w salonie Euro RTV AGD, Vobis czy Fotojoker. Na chwilę relaksu i smaczną kawę zapraszać będzie kawiarnia Classico Cafe. W nowej galerii będzie można również kupić biżuterię marki Yes, modną bielizną Triumpha oraz sprzęt sportowy w salonie Panteon. Bogatą ofertę zagranicznych marek wspierać będą lokalni sprzedawcy. W nowej galerii swoje produkty zaoferują m.in. salon mody męskiej, sklep z artykułami dziecięcymi oraz salon z modnymi ubraniami dla pań.

Klienci będą mogli również załatwić na miejscu wiele innych spraw: skorzystać z pralni, poczty, dorobić klucze do mieszkania, kupić drobne upominki dla swoich bliskich, wybrać telefon u jednego z popularnych operatorów komórkowych czy zamówić telewizję cyfrową. Oprócz stałych sklepów w Centrum Handlowym Tesco Zabobrze znajdzie się również miejsce na mniejsze, wolnostojące punkty handlowe. To korzystna oferta dla osób chcących sprzedawać sezonowo lub dla tych, którzy nie potrzebują dużej powierzchni na świadczenie swoich usług.

Już teraz Centrum Handlowe Tesco Zabobrze zaprasza wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic na wielką imprezę w nowej galerii, która odbędzie się w sobotę 27 lutego. Imprezę uświetnią znane i lubiane gwiazdy polskiego showbiznesu i nie tylko. Na specjalne zaproszenie przyjedzie m.in. pięciokrotny Mistrz Świata Strongman, Mariusz Pudzianowski. Po otwarciu Centrum Handlowe Tesco Zabobrze stanie się największą galerią handlową w Jeleniej Górze i okolicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (135)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group