Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 6999
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Termy: wieczorna kąpiel w rytmie Pink Floyd

Sobota, 13 czerwca 2015, 8:32
Aktualizacja: Niedziela, 14 czerwca 2015, 7:28
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Termy: wieczorna kąpiel w rytmie Pink Floyd
Fot. Przemo
Ponad 200 osób zdecydowało się spędzić piątkowy (12.06) wieczór na koncercie Spare Bricks w Termach Cieplickich, gdzie ze sceny ustawionej tuż przy basenie zewnętrznym rozbrzmiewały hity legendarnej angielskiej grupy Pink Floyd.

Zespół Spare Bricks to „koncesjonowany” wykonawca utworów Pink Floyd, który oprócz doskonale znanych hitów serwuje słuchaczom niezwykły pokaz multimedialny.

Gdy przyszedł czas na kultowy utwór „Another brick in the wall” wraz z zespołem na scenie pojawił się chór dziecięcy z jeleniogórskiej Szkoły Muzycznej im. S. Moniuszki zachwycając gości Term Cieplickich.

Połączenie kąpieli i leżakowania wraz z koncertem w blasku Księżyca okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponad 200 osób zdecydowało się w ten niecodzienny sposób spędzić piątkowy wieczór, który był inauguracją sezonu letniego w Termach Cieplickich.

- Okazało się, że nasi goście bardzo sobie chwalą imprezy plenerowe i oczekują tego od nas. Dlatego tegoroczny sezon letni rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia, czyli koncertu w Termach – powiedział prezes Zbigniew Kubiela. - Jest to ewenement – można oglądać koncert i z leżaków, i z wody. Obserwując naszych gości widzę, że to się podoba – dodał Z. Kubiela.

W planach są już kolejne imprezy w sezonie letnim, jak chociażby wieczór w stylu Miami Beach czy wieczór filmowy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group