Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 5829
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Termy Cieplickie na targach TT Warsaw

Sobota, 7 grudnia 2013, 8:35
Aktualizacja: 10:41
Autor: M. Nowak / Termy Cieplickie
Jelenia Góra: Termy Cieplickie na targach TT Warsaw
Fot. Organizatorzy
W XXI Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw uczestniczyły Termy Cieplickie. Spółka zaprezentowała kompleksową ofertę usług odwiedzającym z Polski i zagranicy.

Stoisko promocyjne Term Cieplickich mieściło się obok stoisk dolnośląskich przedsiębiorców i gmin zaproszonych do udziału w warszawskich targach przez Dolnośląską Organizację Turystyczną. Odwiedzający targi zobaczyli prezentację multimedialną o termach oraz otrzymali foldery promocyjne z ofertą sportowo-rekreacyjną. Zdaniem Piotra Miedzińskiego, kierownika działu marketingu Term, stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem:

- Rozdaliśmy niemal wszystkie foldery reklamowe i odpowiedzieliśmy na wiele pytań dotyczących term i Jeleniej Góry. Klientów, którzy szukali dobrego miejsca do odpoczynku z rodziną liczyły się głównie atrakcje turystyczne miasta i okolic. Natomiast klienci biznesowi pytali o zaplecze noclegowe dla dużych zjazdów integracyjnych, np. pracowników korporacji i uczestników konferencji – mówił Piotr Miedziński.

Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Daje ono możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami i przedstawicielami bazy noclegowej. Klientom indywidualnym TT Warsaw oferuje możliwość poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów z całego świata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group