Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 5922
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Terminarz B–klasy (gr. II)

Czwartek, 15 lipca 2021, 10:57
Aktualizacja: 11:03
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Terminarz B–klasy (gr. II)
Fot. Pixabay
W jeleniogórskiej B-klasie pojawi się kilka nowych zespołów, więc rywalizacja zapowiada się znacznie ciekawiej, niż w zeszłym sezonie. Zobaczymy m.in. FC Karpacz, TS Wojanów, WKS II Pilchowice, Halniaka II Miłków, czy Victorię II Jelenia Góra. Rozgrywki wystartują w przedostatni weekend sierpnia.

Warto dodać, że drużyna z Pilchowic rundę jesienną rozegra na wyjazdach.

Kolejka 1 – 21/22.08.2021
FC Karpacz - Halniak II Miłków
Juvenia Rybnica - WKS II Pilchowice
TS Wojanów - KKS Jelenia Góra
Rudawy Janowice Wielkie - Bielany Biedrzychowice
KS II Łomnica - Pogoń II Świerzawa
Victoria II Jelenia Góra - Pogoń Wleń
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - Stella Lubomierz

Kolejka 2 – 28/29.08.2021
Halniak II Miłków - Stella Lubomierz
Pogoń Wleń - GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
Pogoń II Świerzawa - Victoria II Jelenia Góra
Bielany Biedrzychowice - KS II Łomnica
KKS Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie
WKS II Pilchowice - TS Wojanów
FC Karpacz - Juvenia Rybnica

Kolejka 3 – 04/05.09.2021
Juvenia Rybnica - Halniak II Miłków
TS Wojanów - FC Karpacz
Rudawy Janowice Wielkie - WKS II Pilchowice
KS II Łomnica - KKS Jelenia Góra
Victoria II Jelenia Góra - Bielany Biedrzychowice
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - Pogoń II Świerzawa
Stella Lubomierz - Pogoń Wleń

Kolejka 4 – 11/12.09.2021
Halniak II Miłków - Pogoń Wleń
Pogoń II Świerzawa - Stella Lubomierz
Bielany Biedrzychowice - GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
KKS Jelenia Góra - Victoria II Jelenia Góra
WKS II Pilchowice - KS II Łomnica
FC Karpacz - Rudawy Janowice Wielkie
Juvenia Rybnica - TS Wojanów

Kolejka 5– 18/19.09.2021
TS Wojanów - Halniak II Miłków
Rudawy Janowice Wielkie - Juvenia Rybnica
KS II Łomnica - FC Karpacz
Victoria II Jelenia Góra - WKS II Pilchowice
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - KKS Jelenia Góra
Stella Lubomierz - Bielany Biedrzychowice
Pogoń Wleń - Pogoń II Świerzawa

Kolejka 6 – 25/26.09.2021
Halniak II Miłków - Pogoń II Świerzawa
Bielany Biedrzychowice - Pogoń Wleń
KKS Jelenia Góra - Stella Lubomierz
WKS II Pilchowice - GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
FC Karpacz - Victoria II Jelenia Góra
Juvenia Rybnica - KS II Łomnica
TS Wojanów - Rudawy Janowice Wielkie

Kolejka 7 – 02/03.10.2021
Rudawy Janowice Wielkie - Halniak II Miłków
KS II Łomnica - TS Wojanów
Victoria II Jelenia Góra - Juvenia Rybnica
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - FC Karpacz
Stella Lubomierz - WKS II Pilchowice
Pogoń Wleń - KKS Jelenia Góra
Pogoń II Świerzawa - Bielany Biedrzychowice

Kolejka 8 – 09/10.10.2021
Halniak II Miłków - Bielany Biedrzychowice
KKS Jelenia Góra - Pogoń II Świerzawa
WKS II Pilchowice - Pogoń Wleń
FC Karpacz - Stella Lubomierz
Juvenia Rybnica : GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
TS Wojanów - Victoria II Jelenia Góra
Rudawy Janowice Wielkie - KS II Łomnica

Kolejka 9 – 16/17.10.2021
KS II Łomnica - Halniak II Miłków
Victoria II Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - TS Wojanów
Stella Lubomierz - Juvenia Rybnica
Pogoń Wleń - FC Karpacz
Pogoń II Świerzawa - WKS II Pilchowice
Bielany Biedrzychowice - KKS Jelenia Góra

Kolejka 10 – 23/24.10.2021
Halniak II Miłków - KKS Jelenia Góra
WKS II Pilchowice - Bielany Biedrzychowice
FC Karpacz - Pogoń II Świerzawa
Juvenia Rybnica - Pogoń Wleń
TS Wojanów - Stella Lubomierz
Rudawy Janowice Wielkie - GLKS Jeżów Sudecki-Czernica
KS II Łomnica - Victoria II Jelenia Góra

Kolejka 11 – 30/31.10.2021
Victoria II Jelenia Góra - Halniak II Miłków
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - KS II Łomnica
Stella Lubomierz - Rudawy Janowice Wielkie
Pogoń Wleń - TS Wojanów
Pogoń II Świerzawa - Juvenia Rybnica
Bielany Biedrzychowice - FC Karpacz
KKS Jelenia Góra - WKS II Pilchowice

Kolejka 12 – 06/07.11.2021
Halniak II Miłków - WKS II Pilchowice
FC Karpacz - KKS Jelenia Góra
Juvenia Rybnica - Bielany Biedrzychowice
TS Wojanów - Pogoń II Świerzawa
Rudawy Janowice Wielkie - Pogoń Wleń
KS II Łomnica - Stella Lubomierz
Victoria II Jelenia Góra - GLKS Jeżów Sudecki-Czernica

Kolejka 13 – 13/14.11.2021
GLKS Jeżów Sudecki-Czernica - Halniak II Miłków
Stella Lubomierz - Victoria II Jelenia Góra
Pogoń Wleń - KS II Łomnica
Pogoń II Świerzawa - Rudawy Janowice Wielkie
Bielany Biedrzychowice - TS Wojanów
KKS Jelenia Góra - Juvenia Rybnica
WKS II Pilchowice - FC Karpacz

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group