Wtorek, 28 marca
Imieniny: Anieli, Jana
Czytających: 8364
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Teatr im. C.K.Norwida – nowy sezon

Środa, 10 czerwca 2020, 22:22
Aktualizacja: Czwartek, 11 czerwca 2020, 22:29
Autor: Teatr Norwida
Jelenia Góra: Teatr im. C.K.Norwida – nowy sezon
Fot. Teatr Norwida
Państwa wspaniałe reakcje na wymuszoną epidemią działalność Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze w sieci świadczą o tym, że tęsknią Państwo za bezpośrednimi spotkaniami z naszymi aktorami. My też się za Państwem stęskniliśmy.

I przyszedł wreszcie moment, że możemy znów zacząć się umawiać w gmachu przy Alei Wojska Polskiego 38. Obecne decyzje Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pozwalają nam na to.

Ruszymy z przedstawieniami wraz z początkiem nowego sezonu, od września. Wtedy też otworzymy kasę. Kupione wcześniej, a niewykorzystane z powodu zaistniałej sytuacji, bilety będzie można przedatować bądź zwrócić. Wydarzenia gościnne, spektakle oraz koncerty, odbędą się w nowych terminach, o których będziemy Państwa informować na naszej stronie.

Rzecz jasna będą nas obowiązywały aktualne przepisy sanitarne. Dziś, na początku czerwca, mówią one o zapełnieniu nie więcej niż połowy miejsc w sali i konieczności pozostawania widzów w trakcie spektaklu w maskach. Nie mogą też działać teatralne szatnie. - Jak będzie we wrześniu - zobaczymy. Pozostaje mieć nadzieję, że sytuacja pozwoli na dalsze znoszenie wprowadzonych ograniczeń.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ilu powinno być posłów w Sejmie?

Oddanych
głosów
1006
maksymalnie 150
82%
od 151 do 459
7%
460 jak obecnie
6%
od 461 do 599
1%
600 i więcej
4%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group