Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7206
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Taniec radości małych akademików

Czwartek, 18 czerwca 2009, 15:26
Aktualizacja: Piątek, 19 czerwca 2009, 7:40
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Taniec radości małych akademików
Fot. TEJO
Najmłodsza wiekiem słuchaczy jeleniogórska akademia zakończyła dziś uroczyście zajęcia w mijającym roku szkolnym. Były dyplomy, prezenty i mnóstwo komplementów pod adresem „rektorki” tej nietypowej uczelni.

Akademia Malucha, bo o niej mowa, prowadzona przez Ewę Bąk z Młodzieżowego Domu Kultury „Jelonek”, od początku istnienia cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta i ich rodziców.

Nie jest to typowe przedszkole, ale rodzaj zajęć zorganizowanych przez kilka godzin dziennie dla tych dzieci, które uwielbiają tę formę spędzania czasu i łączenia zabawy z nauką. Wszystko na wesoło i urozmaiceniem. – Tu nikt się nie nudzi, a dzieci tęsknią za Akademią – usłyszeliśmy.

Dziś młodzi akademicy, przystrojeni w okolicznościowe czapki, pożegnali mijający rok szkolny i podziękowali swojej wychowawczyni za opiekę i wysiłek. Dzieci przygotowały krótki program artystyczny i odtańczyły „taniec radości” z powodu nadchodzących wakacji.

Ewa Bąk wraz z dyrektorką MDK Danutą Sitek wręczyły maluchom prezenty. Dziewczynki dostały domki dla lalek, a chłopcy – sporych rozmiarów ciężarówki zabawki. Każde z dzieci dostało też dyplom ukończenia Akademii Malucha. Do tego płyty ze zdjęciami z różnych wydarzeń, których w AM nie brakuje. Były wycieczki i bal.

Rodzice podziękowali Ewie Bąk za niewyczerpalną pomysłowość przy prowadzeniu zajęć. Dostała kilka wiązanek kwiatów i mnóstwo komplementów. Akademia Malucha rusza ponownie po wakacjach. Pierwsze „wykłady” odbędą się 7 września.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group