• Piątek, 19 lipca 2019
  • Godz. 14:35
  • Imieniny: Marcina, Wincentego, Wodzisława
  • Czytających: 7381
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Tańce, swawole, ale bez hulanki

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 11 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 11:28
Autor: TEJO
Fot. goral
Mieszane uczucia wśród amatorów mocnych brzmień wzbudził piątkowy koncert w ramach 11. Edycji Jeleniogórskiej Ligi Rocka. Wielbiciele ostrych rytmów byli zawiedzeni postawą ochroniarzy i faktem, że nie wszystkie zapowiedziane zespoły wystąpiły na scenie.

Impreza tradycyjnie zgromadziła setki młodych jeleniogórzan, którzy w sali Novej Jeleniogórskiego Centrum Kultury mieli wysłuchać koncertu sześciu grup rockowych z różnych miejsc w Polsce. - Ale jeden zespół nie dojechał z powodu awarii samochodu, a drugi - z przyczyn losowych - powiedział nam Andrzej Patlewicz, organizator odlotowych zmagań.

Zdaniem jurorów i publiczności najlepiej zagrała grupa Anna Kafana ze Złotoryi grająca klasycznego rocka.
Młodzi ludzie, którzy na edycję ligi przyszli, mieli różne zdanie o koncercie. - Bardzo fajnie, lubię posłuchać muzyki, zwłaszcza metalu - ocenił Jarek. Agnieszka uważa, że poprzednie edycje były lepsze. - Grało 10 zespołów, teraz tylko cztery. I bilety były tańsze - twierdzi dziewczyna.

Część publiczności była zawiedzona faktem, że ochroniarze nie pozwolili na wnoszenie na koncert piwa. - Jestem pełnoletni, chciałem sobie wypić puszkę tego napitku przy muzyce. Rozumiem, że nie wolno tego młodszym, a nie mnie - mówił rozżalony Grzegorz.

Choć w jego opinii koncert zły nie był. - Śmiechy, znajomi i dobra muzyka. Fajnie było. Tańce, hulanki, swawole - mówi chłopak. Podobne opinie usłyszeliśmy od innych wielbicieli lokalnych zespołów rockowych.
Ochroniarze nie wpuszczali nikogo, kto chciał przemycić napoje alkoholowe ze względów bezpieczeństwa. - Taka jest teraz praktyka na wszystkich otwartych koncetach - argumentują organizatorzy.
Kolejny koncert w ramach imprezy zapowiedziany jest na styczeń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~rurka 12-12-2005 15:09
haha, jakie zdjęcie to na dole ;) pumba rządzi normalnie :D a mię nie było i się cieszę
~Jane 12-12-2005 15:17
hahahah liga rocka to głupia muzyka pozdrowionka...
~kvadratini alfons pietru 12-12-2005 15:31
NO to ładnie Pumbiszon udziela wywiadów, co się dzieje......... Grzegoż cyni przed maturą jakie trudne słowa zna.. "napitek" "swawole" "hulanki" prawie jak Miodek. A koncert to była totalna bryndza, ROZUMIEM zakaz wnoszenia alkoholu ale ochroniarze to była banda nieprofesjonalnych palantów i chamów, koleś rył banie o bułki w kieszeniach.... a inny jak spojżał na pogo(chociaż bylo cieńkie)w którymś momencie to miał kasztana w majtach. Ogólnie to nie możemy oddać Polski liberałom moherowym beretom ani ochroniarzom Ligi rocka
~Elka :) 12-12-2005 16:28
Hehehe, ale satany - no myślał by kto :) I do tego jeszcze Elvis z Gangesem, Pumbą i całą resztą... :) A Jarzyna jaki lok na czole :)
~Maciek. 13-12-2005 20:33
...a kto dostal się dalej?
~jadźka:D 14-12-2005 16:07
no pikne to zdjatko napewno dobrze sie bawiliscie??? zazdroszcze wam ale mam nadzieje ze na nastepna lige jush pojde pzd dla eluni emilki aneczki pumby i fogole dla wszystkich:D:D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group