Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7672
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Takie buty z... butami! Po zakupach na ryneczku

Wtorek, 31 stycznia 2012, 8:14
Aktualizacja: Środa, 1 lutego 2012, 8:07
Autor: bc
JELENIA GÓRA: Takie  buty z... butami! Po zakupach na ryneczku
. – Najważniejsze jest to, aby był paragon – powiedziała nam rzeczniczka.
Fot. Angela
– W listopadzie kupiłem żonie buty na bazarku Zabobrze u zbiegu ulic Różyckiego i Ogińskiego, a już 12 stycznia musiałem zanieść je do reklamacji, bo w jednym z nich odkleiła się podeszwa – napisał do nas Czytelnik. – But został naprawiony niechlujnie, a mnie sprzedawca odesłał z kwitkiem. Czuję się oszukany – podkreślał.

Mężczyzna jest oburzony postawą sprzedawcy, u którego kupił buty. - Kiedy zwróciłem uwagę, że naprawa została wykonana niechlujnie usłyszałem, że takie są zasady sprzedaży butów, a jak chcę kupić lepsze, to mam iść do sklepu – żalił się oburzony mężczyzna.

Zapytaliśmy miejskiego rzecznika konsumentów Jadwigę Reder-Sadowską, co niezadowolony klient powinien zrobić w tej sytuacji. - Najważniejsze jest to, aby był paragon – powiedziała nam rzeczniczka. (Na szczęście, klient paragon miał-przyp. red). Następnie trzeba napisać pismo do sprzedawcy, że w dniu odbioru naprawionego obuwia klient stwierdził, że została ona wykonana w sposób niewłaściwy, dlatego domaga się wymiany na towar bez wad – usłyszeliśmy.
Takie pismo powinno trafić do rzecznika konsumentów. - Zapraszam tego pana do siebie, pomogę mu rozwiązać problem – zapewniła Jadwiga Reder-Sadowska.

Przypominamy, że siedziba Miejskiego Rzecznika Konsumentów mieści się w Jeleniej Górze w przybudówce ratusza na placu Ratuszowym 58, tel. 75 75 46 110. Biuro jest czynne: od poniedziałku do środy w godzinach od 8.00 do 12.00, w czwartki od 12.00 do 17.00, a w piątki od 12.00 do 15.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (57)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group