Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5948
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tablice odnalezione

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 24 kwietnia 2016, 8:47
Aktualizacja: 8:49
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Użyczone
Kilka dni temu pisaliśmy o kradzieży tablic rejestracyjnych z auta należącego do rodziców niepełnosprawnego Kacpra z Jeleniej Góry. Złodziej pozbawił jeleniogórzan możliwości dowożenia dziecka na rehabilitację i zajęcia pozalekcyjne. Na nasz apel odpowiedział Czytelnik, dzięki któremu udało się odnaleźć tablice.

- Bardzo dziękuję za zamieszczenie informacji o kradzieży tablic rejestracyjnych – napisała do nas mama Kacpra. - Tablice się odnalazły, już odebrałam je z Komisariatu Policji w Jeleniej Górze. Bardzo dziękuję policji oraz wszystkim osobom za zaangażowanie się w odzyskanie tablic. Dzięki temu, znowu możemy normalnie funkcjonować, a radość mojego dziecka jest tutaj najlepszym dowodem – dodaje pani Bożena i przesyła zdjęcie Kacpra.

Przypominamy, że tablice zostały odkręcone z samochodu marki Hyundai Atos w nocy z piątku na sobotę (15-16.04). Właścicielami pojazdu są rodzice niepełnosprawnego chłopca, który ma problemy z chodzeniem. Kacper ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności i jest po 12. operacjach. Po kradzieży tablic na zajęcia rehabilitacyjne, musiał chodzić na pieszo.

Po apelu zamieszczonym na naszym portalu Jelonka.com jeden z naszych Czytelników zgłosił, że widział skradzione tablice na parkingu przy jeleniogórskim basenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~gluś 24-04-2016 9:26
bardzo dobra wiadomość
~advise 24-04-2016 11:26
Warto dodatkowo przykręcić śrubami tablice zamiast wkładać tylko w ramkę,wtedy jest duże prawdopodobieństwo że złodziejska łajza odpuści sobie męczenie się z odkręcaniem i poszuka łatwiejszej zdobyczy.
~ 24-04-2016 14:37
Tutaj trzeba pokazac ryj sprawcy !
~pawon 24-04-2016 14:41
@advise, na zdjęciu widać otwory po wkrętach na tablicy. W artykule również napisano: "tablice zostały odkręcone". Jak się łajza uprze to nie ma mocnych.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group