Niedziela, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 5457
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Tablice odnalezione

Niedziela, 24 kwietnia 2016, 8:47
Aktualizacja: 8:49
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Tablice odnalezione
Fot. Użyczone
Kilka dni temu pisaliśmy o kradzieży tablic rejestracyjnych z auta należącego do rodziców niepełnosprawnego Kacpra z Jeleniej Góry. Złodziej pozbawił jeleniogórzan możliwości dowożenia dziecka na rehabilitację i zajęcia pozalekcyjne. Na nasz apel odpowiedział Czytelnik, dzięki któremu udało się odnaleźć tablice.

- Bardzo dziękuję za zamieszczenie informacji o kradzieży tablic rejestracyjnych – napisała do nas mama Kacpra. - Tablice się odnalazły, już odebrałam je z Komisariatu Policji w Jeleniej Górze. Bardzo dziękuję policji oraz wszystkim osobom za zaangażowanie się w odzyskanie tablic. Dzięki temu, znowu możemy normalnie funkcjonować, a radość mojego dziecka jest tutaj najlepszym dowodem – dodaje pani Bożena i przesyła zdjęcie Kacpra.

Przypominamy, że tablice zostały odkręcone z samochodu marki Hyundai Atos w nocy z piątku na sobotę (15-16.04). Właścicielami pojazdu są rodzice niepełnosprawnego chłopca, który ma problemy z chodzeniem. Kacper ma orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności i jest po 12. operacjach. Po kradzieży tablic na zajęcia rehabilitacyjne, musiał chodzić na pieszo.

Po apelu zamieszczonym na naszym portalu Jelonka.com jeden z naszych Czytelników zgłosił, że widział skradzione tablice na parkingu przy jeleniogórskim basenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
323
Tak
11%
Nie
83%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group