Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7721
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Szukamy skarbów Jeleniej Góry!

Piątek, 18 grudnia 2009, 9:44
Aktualizacja: Poniedziałek, 21 grudnia 2009, 8:53
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Szukamy skarbów Jeleniej Góry!
Fot. Organizatorzy
Wydawnictwo AD REM oraz portal Jelonka.com zapraszają Czytelników na weekendową zabawę w poszukiwaczy miejskich „kosztowności”. Nagrodą niespodzianką będą książki ufundowane przez współorganizatora zmagań.

Od dziś co piątek – pod wspólnym tytułem „Szukamy skarbów Jeleniej Góry” będziemy przedstawiać pytania, na które odpowiedź można znaleźć – między wierszami lub bezpośrednio – na kartach najnowszej powieści Małgorzaty Lutowskiej „Skarby drzewa”.

Jednak lektura tej fascynującej opowieści, wpisującej się w projekt „Moja mała Ojczyzna” nie jest warunkiem koniecznym do udzielenia prawidłowej odpowiedzi na konkursowe pytania. Przypominamy jednakże, że po „Skarby drzewa” warto sięgnąć, nie tylko aby poznać Jelenią Górę widzianą oczyma bohaterów powieści. Jest tam także konkurs z cenną nagrodą – wycieczką z autorką w atrakcyjne miejsce.

Pytanie pierwsze: Ile w Jeleniej Górze jest zegarów słonecznych? Podaj lokalizację przynajmniej jednego z nich.

Odpowiedzi prosimy kierować na e-maila: redakcja@jelonka.com Macie Państwo weekend, aby pomyśleć, udać się na spacer i przy okazji odkryć jeleniogórskie skarby. Rozwiązanie podamy poniedziałek. Laureat wyłoniony w losowaniu w siedzibie wydawnictwa AD REM przy ulicy Okrzei 12 otrzyma nagrodę niespodziankę. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group