Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Szóstka od Rudaw!

Poniedziałek, 17 maja 2021, 13:42
Aktualizacja: 13:44
W meczu 18. kolejki grupy drugiej B-klasy KKS Jelenia Góra przegrał u siebie z Rudawami Janowice Wielkie 3:6.

Na boisku w Parku Paulinum jako pierwsi do bramki rywali trafili gospodarze (w 5. minucie Krzysztof Łuczywo), ale przyjezdni szybko przejęli inicjatywę. W 11. minucie wyrównał Mateusz Miturski, a w 18. minucie było już 1:2 dzięki trafieniu Szymona Belknera. W 25. minucie Grzegorz Słobodzian strzelił gola na 2:3 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron na 2:4 trafił Jakub Szarafin, ale i tym razem odpowiedzieli jeleniogórzanie - w 65. minucie na 3:4 gola zdobył Łuczywo. W końcówce janowiczanie potwierdzili lepszą dyspozycję strzelecką i po trafieniach Miturskiego oraz Belknera ustalili końcowy rezultat na 3:6.

Rudawy po raz drugi okazały się lepsze od KKS-u (u siebie wygrały 2:1), ale w tabeli nadal są kilka pozycji niżej, choć wiosną spisują się dużo lepiej i z pewnością poprawią ostateczną lokatę. Janowiczanie z dorobkiem 23 pkt. są na 8. miejscu, a jeleniogórzanie na 5. (28 pkt.).

KKS Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie 3:6 (2:3)

KKS: Jabłoński - Andruszkiewicz, Wojno, Graczykowski, Łuczywo (82' Raźniewski), Wilk (60' Magierowski), Senyk, Kaczmarek, Romanov (58' Kasprzyk), Bak (82' Gozdek), Słobodzian.
Rudawy: Sadowski (50' Mariusz Miturski) - Mateusz Miturski, Młodziński (67' Janta), Szarafin, Bugała, Belkner, Szmajda (58' Jankowski), Dąbrowski (79' Pacocha), Starczewski, Myślicki, Ragus.