Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 3565
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szkolenie plastyczne z myślą o dzieciach

Czwartek, 6 kwietnia 2017, 8:22
Aktualizacja: 8:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Szkolenie plastyczne z myślą o dzieciach
Fot. Przemek Kaczałko
Nauczycielki wychowania przedszkolnego oraz nauczycielki klas I–III wzięły wczoraj (5.04) udział w szkoleniu, które ma poszerzyć ich wiedzę na temat prac plastycznych oraz pobudzać nowe inspiracje przydatne do pracy z dziećmi. Spotkanie – obfitujące w teorię, ale przede wszystkim zajęcia praktyczne – odbyło się w Miejskim Przedszkolu Nr 27 w Jeleniej Górze.

Na początek uczestniczki miały okazję wysłuchać dwóch pięknych wierszy w wykonaniu uzdolnionych dziewczynek z „Okrąglaczka” - Nicola Sojkowska i Hania Tomala, co podbiło serca zgromadzonych. Następnie przystąpiono do prezentacji. - W ramach szkoleń staramy się przekazywać wiedzę i inspiracje dotyczące prac plastycznych, które panie będą mogły wykorzystywać w pracy z najmłodszymi – powiedziała Martyna Boniewska, młodszy specjalista ds. pozycjonowania marki Astra S.A. Tematem przewodnim wczorajszego szkolenia była zbliżająca się Wielkanoc.

Spotkanie zostało zorganizowane z pomocą Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole. Dzięki aktywnej współpracy z Waldemarem Motyką, takie szkolenie w Jeleniej Górze odbyło się już po raz piąty w ciągu ostatnich ośmiu lat. - Jest to firma z 90-letnią tradycją, która jest bardzo życzliwa i z nami współpracuje. Uczestnicy dowiadują się np. jak malować w 3D – mówił Waldemar Motyka.

Podobne szkolenie odbyło się dzień wcześniej w Wałbrzychu – w Zespole Szkół Integracyjnych, a uczestniczki oprócz przydatnej wiedzy i umiejętności, uzyskały stosowny certyfikat oraz prezenty. - Panie są bardzo zaangażowane w tego rodzaju przedsięwzięcia – przyznała Martyna Boniewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group