Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4257
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Szczepienia mobilnie

Czwartek, 5 sierpnia 2021, 17:55
Autor: UM Jelenia Góra (komunikat)
Jelenia Góra: Szczepienia mobilnie
Fot. UM Jelenia Góra
Po raz drugi stanął na Placu Ratuszowym „mobilny punkt szczepień”. W ubiegłym tygodniu działał w tym samym miejscu w czwartek i piątek, jutro (6.08) też medycy będą pracowali, podobnie jak za tydzień.
W minionym tygodniu zaszczepiło się u nas ponad 100 osób, dziś pogoda zdecydowanie zniechęca do wyjścia na zewnątrz, ale (ok. godz. 13.00) już ponad 20 osób poddało się szczepieniu. W użyciu jest szczepionka „Pfizer” - informują w mobilnym punkcie.

W tym tygodniu jednak – odmiennie niż poprzednio – punktowi szczepień towarzyszył zmotoryzowany patrol policji, który miał ewentualnie podejmować interwencje, gdyby dochodziło do rozmaitych incydentów.

Nie rozumiem tego – powiedział jeden z przechodniów. – Ten, kto przychodzi sam się zaszczepić z własnej woli, ma się obawiać kogoś, kto nie tylko nie chce się zaszczepić, ale też usiłuje uniemożliwić to innym? To jakaś aberracja – kto się chce szczepić, niech się szczepi, kto nie chce – to nie. Ale żeby ktoś mi miał zabraniać zadbać o własne zdrowie i do pilnowania tego potrzebna była policja - w głowie się nie mieści - dodał.

Twoja reakcja na artykuł?

16
62%
Cieszy
7
27%
Hahaha
2
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
527
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group