Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 9630
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto Uczelni – Karkonoska, tak!

Sobota, 6 czerwca 2015, 8:36
Aktualizacja: 8:38
Autor: Org
Jelenia Góra: Święto Uczelni – Karkonoska, tak!
Fot. Archiwum
Karokonoska Państwowa Szkoła Wyższa organizuje wyjątkowe święto akademickie pod hasłem ,,Karkonoska, Tak!”. 9 czerwca od godziny 11. 30 na wszystkich gości czekać będzie sporo atrakcji. Wystąpi m.in. znakomity kabaret Paka, a prezydent Jeleniej Góry odznaczy 10–tysięcznego absolwenta Karkonoskiej.

W tym dniu świętują wszyscy – zarówno studenci jak i wykładowcy. Pierwszy etap święta odbędzie się w auli rektoratu KPSW niezwykłą podróżą przez działalność KPSW w minionym roku. O swoim życiu studenckim opowiedzą pół żartem - pół serio panowie z kabaretu Paka.

- Święto Uczelni to innowacyjny projekt przygotowany przez studentów z koła komunikacji wizerunkowej, samorząd studencki oraz biuro promocji. Studenci z Karkonoskiej mają sporo pomysłów na to jak sprawić, żeby uczelnia szła z duchem czasu i była atrakcyjnym miejscem do studiowania. Święto uczelni to święto studentów a także wykładowców. Bez nas Karkonoska by nie istniała – mówi Agata Skindziul, studentka KPSW ze sztabu organizacyjnego.

W części plenerowej posłuchać będzie można dobrych koncertów akademickich zespołów. Sporą atrakcją są również ,,Złote Żaczki” przyznawane wykładowcom przez studentów w dziedzinach takich jak: „Sympatyczny dusiciel”, „Prawdziwy przyjaciel” oraz „Wielka charyzma”.

Harmonogram najważniejszych wydarzeń:
Aula rektoratu:
11:30 – uroczyste rozpoczęcie
11:50 – nagroda dla absolwenta i dla długoletniego wykładowcy
12:00 – ,,Złote Żaczki”
12:10 – występ kabaretu PAKA
13:20 – panel dyskusyjny z kabaretem prowadzony przez studentów
Plener:
14:00 – konkurs ,,Przybij piątkę Rektorowi”, koncerty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group