Niedziela, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 8758
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Święto Pieczonego Ziemniaka pod Chojnikiem

Wtorek, 6 października 2020, 9:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Święto Pieczonego Ziemniaka pod Chojnikiem
Fot. AP
W minioną sobotę (3.10) na terenie Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie dyrekcja, nauczyciele i Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej Nr 15 w Jeleniej Górze zorganizowała "Święto Pieczonego Ziemniaka". Impreza odbyła się przy wsparciu finansowym z Jeleniogórskiego Budżetu Obywatelskiego 2020.

Głównym założeniem święta było promowanie aktywności dzieci w konkurencjach i zabawach na świeżym powietrzu oraz integracja mieszkańców. Dzieci chętnie brały udział w zorganizowanych konkursach i zabawach związanych z ziemniakiem. Piękna pogoda, dobre humory, ciekawe gry, zabawy i konkursy i zawody przełajowe gwarantowały udaną zabawę - relacjonuje Anna Poręba ze Stowarzyszenia Sympatyków Sobieszowa.

Spotkanie przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. Podczas wspólnych zabaw na twarzach dzieci i rodziców gościła radość, a promyki jesiennego słońca widząc rozbawione rodziny tańczyły i cieszyły się razem z nimi. Ten jesienny dzień pachnący pieczonym ziemniakiem na pewno wszyscy będą długo pamiętać - dodała A. Poręba.

Twoja reakcja na artykuł?

15
79%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
0
0%
Złości
3
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group