Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5458
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Święto Flagi w Jeleniej Górze

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 2 maja 2013, 13:46
Autor: karkonoszeplay
Z okazji Święta Flagi uczniowie jeleniogórskiego Gimnazjum nr 1 oraz członkowie Stowarzyszenia All-ternatywa zorganizowali w czwartek biało -- czerwone happeningi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~torwar 2-05-2013 16:34
Dzień obłudy.Dzień flagi polskiej.Oglądam sprawozdania z imprez sportowych i widzę w jakim poszanowaniu jest nasza flaga.Oglądam przekazy z marzszów i demonstracji w stolicy.Widzę te flagi dumnie niesione prze demonstrantów z wypisywanymi na nich hasłach.Gdzie wtedy jest władza i służby porządkowe.Ale dzisiaj usta pełne obłudy o szacunku do barw narodowych.Kochani czas na refleksje.Ale to demokracja.Uaszego brata za oceanem to z lagi szyje się majtki u nas też można.
~Ula 2-05-2013 20:46
Jakie święto flagi w Jeleniej Górze ? co wy tu wypisujecie ! Wystarczy pojechać na obwodnicę w kierunku Maciejowej (na Wrocław) , aby zobaczyć 3 gołe maszty tuż przed wiaduktem . Żadnej flagi, nawet herbu miasta; równiez nie ma żadnej flagi na całej trasie w Maciejowej oprócz stacji benzynowej Orlenu oraz na budynku prywatnego sklepu z rowerami. Piękny wjazd do Jeleniej Gory, nie ma co. Martwica !
rymcycymcy 2-05-2013 22:30
| ~Ula | ...szczerze mnie poruszyła Twoja historia ! :) ...ale powiem, że brak flagi to pół biedy, gdy maszt się chyli ! ;) ...pamiętaj wtedy o sąsiadach i o przyjaciołach dobrze życzących ...z Jelonka.com ! ;)
~front 3-05-2013 11:25
Wiecznie biadolicie ale czy sami macie w domu flagę czy w święto narodowe ją wywieszacie ? Ile pięknych nowych domów wybudowano a na ilu widać flagę , widocznie zabrakło na kupno? Ale narzekać,narzekać i jeszcze raz narzekać to nasza specjalność.
~ 4-05-2013 22:54
chciałem pospać , miałem wolne ,byłem chory , ale sąsiadka d...lka zagłuszała drugą sąsiadkę jeszcze większą d...lkę i tak mieliśmy spory koncert nad głową . Dramat , masakra , ciemnogród . Święto fagi ?, Konstytucja III Maja ?, Boże Narodzenie . Dla niektórych buraków nie ma święta :( SUPER AKCJA , SZKODA ,ŻE NIE MOGŁEM BYĆ Z WAMI .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group