Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4539
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żary: Świetny występ młodych zawodników Shidokan Jelenia Góra w Żarach

Czwartek, 15 grudnia 2011, 2:04
Aktualizacja: 2:37
Autor: MDvR
Żary: Świetny występ młodych zawodników Shidokan Jelenia Góra w Żarach
Fot. użyczone
Klub Seido Team Malinowski był organizatorem V edycji Biegu Samuraja rozegranego 10 grudnia w Żarach. Jeleniogórski Klub Shidokan reprezentowało 24 zawodników i zawodniczek w wieku od 4 do 11 lat. Na starcie stanęło ponad 80 dzieci z różnych dyscyplin sportowych takich jak karate, zapasy, piłka nożna, bbj. Zawody miały na celu wyłonienie najbardziej sprawną drużynę, jak i dobrą zabawę mikołajkową.

Swoich sił spróbowali także najmłodsi zawodnicy (4-5 lat) klubu KKS Jelenia Góra (o tym więcej pisaliśmy tutaj) - współpracujący w Klubem Shidokan. W trzech kategoriach wiekowych podopieczni Mariusza Ligiżyńskiego i Przemysława Jończogo zdobyli:

- I m-ce w kat. 7-9 lat (pierwsza drużyna)- SHIDOKAN Jelenia Góra
- I m-ce w kat. 10-11 lat SHIDOKAN Jelenia Góra
- II m-ce w kat. 4-6 lat SHIDOKAN Jelenia Góra
- III m-ce w kat. 4-6 lat KKS Jelenia Góra
- III m-ce w kat. 7-9 lat (druga drużyna) SHIDOKAN Jelenia Góra

Każdy z uczestników dostał medal, a także poczęstunek mikołajkowy w postaci czekoladowej fontanny. Wyjazd na Bieg Samuraja odbył się dzięki wsparciu Urzędu Miasta Jelenia Góra, MOS-u Jelenia Góra, Dragon-sports. Miły i fachowy transport naszym dzieciom zapewniła firma przewozowa RO-KO Car Serwis Jelenia Góra. Podziękować także należą się rodzicom, którzy również przyczynili się do sukcesu swoich pociech. Kolejny taki sprawdzian umiejętności dzieci już na przełomie stycznia i lutego 2012 roku w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group