Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4516
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: Sukces debla Chojnika w międzynarodowym turnieju

Poniedziałek, 14 grudnia 2009, 12:53
Aktualizacja: 12:55
Autor: ahawer
W dniach 12–13 grudnia na 2 Warszawskich halach sportowych (łącznie 17 kortów) odbył się VI międzynarodowy festiwal badmintona z udziałem ekip z całej Polski oraz z zagranicy tj. Białorusi , Łotwy, Litwy, Czech oraz Słowacji.

Do turnieju rozgrywanego w 3 kategoriach wiekowych: młodzik, junior młodszy oraz junior zgłosiło się ponad 250 zawodników i zawodniczek. Turniej zaliczany jest do listy klasyfikacyjnej ogłaszanej przez Polski Związek Badmintona. Oczywiście w turnieju tym udział wzięli zawodnicy jeleniogórskiego KS „CHOJNIK” w składzie: młodzik – Jędrzej Nowak, juniorzy młodsi – Paulina Kaczorowska, Wojciech Cerazy, Jakub Poraszka, Arkadiusz Słupek, Michał Szymczak oraz juniorzy – Agata John, Melania Kozdra, Mateusz Pietruszka, Marcin Uram oraz Dominik Staniszewski.

Bardzo dobry występ zaliczył nasz debel w kategorii junior młodszy tj. Wojtek Cerazy oraz Michał Szymczak, którzy to po zaciętym 3 setowym pojedynku zajęli 2 miejsce. Jest to wspaniały wynik naszej pary powiedział trener Adam Słomka, który był bardzo zadowolony ze zdobycia tak wysokiego miejsca przez naszą parę. Jest to bardzo dobry wynik, który pozwala patrzeć z optymizmem przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych, gdzie nasza para ma ogromne szanse na medal dodał A.Słomka.

Wyniki naszych pozostałych zawodników również napawały optymizmem trenera jeleniogórskich badmintonistów tj dobry występ Jędrzeja Nowaka w kategorii młodzik, Pauliny Kaczorowskiej, Arka Słupka, Wojtka Cezarego, Michała Szymczaka w kategorii j. młodszy czy Agaty John w kategorii junior.

Wyniki:

Młodzik

12 miejsce – Jędrzej Nowak

Junior Młodszy – gra pojedyncza

5 miejsce – Wojciech Cerazy

Junior młodszy gra podwójna

2 miejsce – Wojciech Cerazy / Michał Szymczak

Juniorka Młodsza – gra pojedyncza

17 miejsce – Paulina Kaczorowska

Juniorka – gra pojedyncza

17 miejsce – Agata John

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
760
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group