Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 7359
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sudecki duet prowadzi w plebiscycie

Wiadomości: Plebiscyt
Czwartek, 27 listopada 2008, 20:44
Aktualizacja: Sobota, 29 listopada 2008, 1:20
Autor: Mateusz Banaszak
Fot. archiwum Jelonka
Zawodnik Jakub Czech i trener Ireneusz Taraszkiewicz, prowadzą w plebiscycie na najlepszego zawodnika i trenera roku organizowanego przez nasz portal. To druga odsłona tego prestiżowego zestawienia w której mogą głosować wszyscy bez względu na wiek. Na głosujących kibiców oraz sportowców czekają atrakcyjne nagrody, które zostaną wręczone na uroczystej gali, na początku roku (2009)

W chwili obecnej zdaniem głosujących, najlepszym zawodnikiem jest Jakub Czech - koszykarz KS Sudety, który wyprzedza w plebiscycie Ryan Coleman z Finepharmu i Piotra Płońskiego z JSS Gwardia. W kategorii :Najlepszy Trener jak narazie triumfuje Ireneusz Taraszkiewicz trener Sudetów Jelenia Góra. Tuż za nim plasują się: Krzysztof Szewczyk z Finepharmu i Dila Samadowa, trenerka rezerw Carlos Astol.
Głosować można do końca grudnia, drogą internetową lub wypełniając kupon zgłoszeniowy w gazecie Jelonka. Kupon należy dostarczyć do redakcji lub wysłać na adres:
Redakcja Jelonka
ul. Curie-Skłodowskiej 13/2
58-500 Jelenia Góra

Na głosujących,czekają atrakcyjne nagrody.
Szczegóły i regulamin głosowania na stronie - www.konkursy.jelonka.com
Zapraszamy do głosowania!

Stan głosowania z 27.11.2008 godz. 17:00
Najlepszy Sportowiec

Głosy:

1.Jakub Czech - Koszykówka - KS Sudety Jelenia Góra -63
2. Ryan Coleman - Koszykówka - AZS Finepharm Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra 56
3.Piotr Płoński - JSS Gwardia – 51
4. Marcin Nowosielski - Karate - Oyama Karate 49
5.Maja Włoszczowska - Kolarstwo - Halls Proffesional MTB Team –40
6.Marta Gęga - Piłka Ręczna - KS Carlos Astol Jelenia Góra - 40
7.Marta Oreszczuk - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra -38
8.Łukasz Kowalski - Piłka nożna - Karkonosze Jelenia Góra- 37
9.Rafał Niesobski – Koszykówka – KS Sudety Jelenia Góra – 35
10.Karina Włostowska – MKS Jedenastka – 33
11.Łukasz Janik - Boks Zawodowy - 33
12.Marta Dąbrowska - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra -29
13.Dominik Szujewski - Siatkówka - MKS Olimpia kowary -28
14.Marzena Stochaj - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra -25
15.Agnieszka Kocela - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra -24

Po 15 głosów:

16. Aleksandra Baranowska - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra
17. Anna Fursewicz - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra
18. Sabina Kobzar - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra
19. Patrycja Cieślak - Taniec Towarzyski - STT Cieślak Jelenia Góra
20. Karol Wilk - Taniec Towarzyski - STT Cieślak Jelenia Góra
21. Olimpia Łuczak - Koszykówka - Finepharm Karkonosze Jelenia Góra
22. Natalia Biesiadzka - Koszykówka - Finepharm Karkonosze Jelenia Góra
23. Magdalena Gawrońska - Koszykówka – AZS Finepharm Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra
24. Ryan Coleman - Koszykówka - AZS Finepharm Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra
25. Tomasz Wojdyła - Koszykówka - KS Sudety Jelenia Góra
26. Mariusz Matczak - Koszykówka – KS Sudety Jelenia Góra
27. Krzysztof Samiec - Koszykówka – KS Sudety Jelenia Góra

28. Marcin Krawczyk- Piłka nożna - GKS Mitex Podgórzyn – 10
29. Artur Hałka - Piłka nożna - Klub Sportowy Karkonosze – 10
30. Dariusz Michałek - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik - 9
31. Paulina Kaczorowska - Badminton - Klub Sportowy Chojnik - 7
32. Marcin Jurkiewicz - Piłka nożna - Klub Sportowy Chojnik – 6
33. Grzegorz Olczyk - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik – 6

Po 5 głosów:

34. Michał Gadzimski - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik
35. Łukasz Ceratowski - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik
36. Norbert Kustosz - Piłka nożna - Lotnik Jeżów Sudecki
37. Filip Błaszczyk - Piłka nożna - Orzeł Mysłakowice/Lambert Auto komis
38. Robert Lambert - Piłka nożna - Przyjaciele Gola/Lambert Auto komis
39. Filip Kostka - Piłka nożna - KS Karkonosze/Lambert Auto Komis
40. Bartosz Herman - Piłka nożna - KKS Jelenia Góra

Po 3 głosy:

41. Jacek Jeschke - Taniec towarzyski - Szok
42. Damian Wojciechów - Lekkoatletyka - MKL ''12" Jelenia Góra 43.Ewelina Staszulonek - Saneczkarstwo - MKS Karkonosze Jelenia Góra

Po jednym głosie:

44. Tomasz Czaplicki - Freestyle kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy
45. Michał Wrzal - Freestyle kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy
46. Marcin Marchowski - Freestyle Kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy

Najlepszy trener:

1. Ireneusz Taraszkiewicz - Koszykówka - KS Sudety Jelenia Góra – 52
2. Krzysztof Szewczyk - Koszykówka - Finepharm AZS Kolegium Karkonoskie Jelenia Góra 39
3. Dila Samadowa - Piłka ręczna - KS Carlos Jelenia Góra 36
4. Kazimierz Piecuch – JSS Gwardia 30
5. Katarzyna Jeż - Piłka Ręczna -KS Carlos Astol Jelenia -30
6. Zdzisław Wąs - Piłka Ręczna – KS Carlos Astol Jelenia Góra – 26
7. Jerzy Gadzimski - Koszykówka - Finepharm Karkonosze Jelenia Góra – 25
8. Dariusz Michałek - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik – 20
9.Paweł Karmelita - Piłka nożna - KKS Jelenia Góra/Zagłebie Lubin - 18
10. Marek Herzberg - Piłka nożna - Lotnik Jeżów Sudecki - 16
11. Leszek Oleksy - Koszykówka - KS Sudety Jelenia Góra - 15
12. Leszek Harapin – Piłka nożna – KKS Jelenia Góra - 15
13. Krzysztof Cieślak - Taniec Towarzyski - STT Cieślak Jelenia Góra -14
14. Rafał Majda - Karate - Oyama Karate - 14
15. Piotr Górnicki - Narciarstwo - SN i JKS Ski-Górnicki - 9

Po 5 głosów

16. Krzysztof Gierasimuk - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik
17. Bartosz Kogut - Piłka Nożna - Klub Sportowy Chojnik
18. Artur Czekański - Koszykówka - KS Sudety Jelenia Góra

Jeden głos:
19. Krzysztof Czaplicki - Freestyle kajakowy – Karkonoski Klub Kajakowy
20. Marek Przeorski - Lekkoatletyka - MKL ''12" Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group