Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7825
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Strażnicy odzyskali skradziony telefon

Wtorek, 5 kwietnia 2016, 11:02
Aktualizacja: Środa, 6 kwietnia 2016, 7:44
Autor: SM
Jelenia Góra: Strażnicy odzyskali skradziony telefon
Fot. Straż Miejska Jelenia Góra
W centrum Jeleniej Góry strażnicy miejscy ujęli kobietę, przy której znaleźli skradziony telefon. Do zdarzenia doszło wczoraj (04.04) około godziny 16.00.

Podczas patrolu na Placu Kościelnym funkcjonariusze zauważyli dziwnie zachowującą się kobietę. Podeszli i zapytali czy nie potrzebuje pomocy. Kobieta odmówiła. W tym samym czasie na plac wbiegło trzech chłopców, którzy powiedzieli strażnikom, że ta osoba ukradła telefon ze świetlicy środowiskowej.

Strażnicy nakazali kobiecie okazanie rzeczy, które przy sobie posiada, jednak wśród nich nie było telefonu. Nagle spod ubrania rozległ się dźwięk dzwonka. 39-letnia mieszkanka Jeleniej Góry sprawiała wrażenie zaskoczonej. Nie pozostało nic innego jak wyjęcie rzeczy, o której zapomniała. Trzej chłopcy obecni na miejscu zdarzenia potwierdzili, że jest to skradziony smartfon. 39-latka oświadczyła, że nie wie, skąd się u niej wziął – informuje Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze.

Gdy telefon zadzwonił powtórnie strażnicy odebrali połączenie. Dzwoniła opiekunka świetlicy, która go szukała. Kobieta dotarła na miejsce zdarzenia po kilku minutach wraz ze swoją podopieczną, właścicielką telefonu, która potwierdziła, że to jej sprzęt.

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która prowadzi dalsze czynności w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group