Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5048
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Sto lat dla radia – czadowo na „Szybowcowej”

Niedziela, 17 sierpnia 2008, 22:09
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 sierpnia 2008, 11:51
Autor: Jelonka.com
JELENIA GÓRA: Sto lat dla radia – czadowo na „Szybowcowej”
Fot. Jarosław Pawlaczek
Łzy kręciły się w oczach radiowców, kiedy publiczność zaintonowała „Sto lat” podczas urodzinowego koncertu Muzycznego Radia. Co nie udało się w sobotę z powodu deszczu, w niedzielę wypaliło znakomicie.

Po południu publika przywitała owacją grupę Kindla. Artyści nie tak łatwo zostali wypuszczeni ze sceny. Koncert zespołu trwał około godziny. Były dwa bisy. Zgromadzeni rozchwytywali koszulki z imprezy oraz płyty zespołów Kindla i Poparazzi.

Po koncercie zespołu Kindla swoje 60 minut miało Muzyczne Radio. Na żywo z Góry Szybowcowej w eter poszły najlepsze przeboje muzyki klubowej, a za „sterami” tej części programu zasiadł popularny prezenter i DJ Maciej Wowk.

Publiczność w euforii zaintonowała „Sto lat” na piętnaste urodziny popularnej rozgłośni. A radiowcy, w tym Dariusz Maląg, przecierali oczy ze wzruszenia. Urodzinową pieśń podchwycili muzycy z zespołu Kindla, dziękując jednocześnie radiu za promocję na naszym terenie.

Tuż obok odbywała się zupełnie inna impreza. Uczestnicy Skandia MTB Maraton mimo tego, że nad nimi rozścielało się błękitne niebo, na trasie warunki mieli wyjątkowo ciężkie, spowodowane dwudniowymi opadami deszczu. Jednak nikogo to nie zraziło i na trzech dystansach, 33, 58 i 89 kilometrów wystartowało ponad trzy tysiące zawodników.
Z przeciwnościami natury i własną słabością na koronnym dystansie najlepiej poradził sobie Andrzej Kaiser z grupy DHL-Author. Na średnim dystansie najlepszy był Czech Jan Stohr z Jablonca, a na dystansie mini zwyciężył Maciej Dombrowski z Rybnika.
Organizatorzy imprezy, mówili, że najgorsze mają już za sobą i w przyszłym roku może być tylko lepiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group