Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 12763
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Stłuczka przez nieuwagę

Poniedziałek, 23 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:54
Autor: konrad
Jelenia Góra: Stłuczka przez nieuwagę
Fot. konrad
W poniedziałek w południe na skrzyżowaniu ulic Norwida i Mickiewicza zderzyły się auto pasażerskie i samochód dostawczy. Na szczęście obeszło się bez poważniejszych urazów jadących obydwoma pojazdami.

Chociaż do kolizji doszło w miejscu słynącym z podobnych zdarzeń, tym razem do stłuczki mocno przyczyniły się warunki atmosferyczne.

Kierowca busa zatrzymał pojazd przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić mężczyznę. Chwilę później ruszył i wjechał prosto pod jadącego z góry opla. Gdyby w busie lepiej były wyczyszczone ze szronu boczne szyby, jego kierowca miałby większą szansę spostrzec nadjeżdżające auto.

Siła uderzenia była taka, że obydwa pojazdy zatrzymały się na krawężniku i przejściu dla pieszych. Na szczęście nikogo na nim nie było. A tuż obok jest przedszkole… Na szczęście z powodu mrozu maluchy nie wyszły na spacer.

Policja apeluje do kierowców: czyszczenie całych bocznych szyb to nie fanaberia, ale konieczność. Dzięki temu poprawia się widoczność. Podobnych kolizji można uniknąć szansa na uniknięcie podobnej kolizji.

Kierowcy też powinni jeździć wolniej. Ulice, zwłaszcza boczne, wciąż są bardzo śliskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group